Teşkilat Dizisinin Güzel Oyuncusu Bakın Nerelerde Görüntülendi!

Teşkilat Dizisinin Güzel Oyuncusu Bakın Nerelerde Görüntülendi!

TRT 1’in iddialı dizisi Teşkilat sezon finali yapmasına rağmen adından söz ettirmeye devam ediyor. Dizinin başrol oyuncularından birisi olan Deniz Baysal canlandırdığı karakterin hakkını vererek herkesin gönlünde taht kurmaya devam etti.

A+A-

Başrollerini Çağlar Ertuğrul ile paylaştığı Teşkilat dizisinin güzel oyuncusu Deniz Baysal daha öncede Çağlar Ertuğrul ile Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde birlikte rol almışlardı. Ünlü oyuncu çekimlerinin Ankara’da olduğu bilinen Teşkilat dizisi ile İstanbul’daki evi arasında büyük bir koşturmaca yaşadı. Bütün kış sezonu çalışan ünlü güzel dizinin sezon finali yapması ile tatil sezonunu resmen açtı.

 

 Aşk Tazeliyorlar!

2019 yılında Barış Yurtçu ile hayatını birleştiren güzel oyuncu dizisinin sezon finali yapmasıyla birlikte tatile çıktı. Her paylaştığı ile olay olan ünlü güzel tatil maceraları da sosyal medyayı salladı. Muhteşem çift ilk olarak Çeşme’de tatil yapmaya başladı. Çiftin renkli halleri gözlerden kaçmadı. Çiftin bir ara yakın arkadaşları ile buluşup hasret giderdikleri de biliniyor.

Barış Yurtçu ve Deniz Baysaldan İçimizi Isıtacak Haberler!

 Çift Çeşmeden sonra soluğu Bodrumda aldı. İkilinin teknede çekilmiş olan fotoğrafları sosyal medyada büyük ses getirdi. Başarılı oyuncu Deniz Baysal, fit vücudu ile yine hayranlarından tam puan aldı. Sevilen ikili teknede yeniden aşk tazelediler. Objektiflere yakalanan bu görüntü sevenlerini çok mutlu etti.