Teşkilat Dizisinin Serdar’ı Eski Partnerini Yalnız Bırakmıyor! Çağlar Ertuğrul’dan Paylaşımlar…

Teşkilat Dizisinin Serdar’ı Eski Partnerini Yalnız Bırakmıyor! Çağlar Ertuğrul’dan Paylaşımlar…

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinin başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul eski partnerini yalnız bırakmadı. Yaptığı paylaşım ile gündemde olan Ertuğrul hayranlarının da takdirini kazandı. Çağlar Ertuğrul yapmış olduğu paylaşımın altına bakın ne yazdı?

A+A-

Afili Aşk dizisinde birlikte rol aldığı Burcu Özberk için paylaşım yapan yakışıklı oyuncu gündem olmaya devam ediyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan romantik komedi tarzındaki Afili Aşk dizisinde birlikte rol alan ikili yıllar geçse de birbirini silmedi. Hatta yeni projeleri ile birbirlerini desteklemeye devam ediyorlar.

Çağlar Ertuğrul’un Paylaşımı…

Dizi bittikten sonra genelde birbirlerini silen oyuncular görmeye alışık olduğumuz şu dönemde bu sefer öyle bir şey oldu ki herkes çok şaşırdı. Birbirlerini silmek yerine destek oldular. Başarılı oyuncu Çağlar Ertuğrul eski partneri Cuma günü ekran hayatına başlayan Aşk Mantık İntikam dizisi ile ekranlara geri döndü. Bunun üzerine yakışıklı oyuncu dizinin paylaşımını ve Burcu Özberk’i etiketleyerek şu notu paylaştı: "Şansınız ve reytinginiz bol olsun" dedi.

 

Sosyal Medya Durum

Bu paylaşımın ardından ise sosyal medyada gündem olan Çağlar Ertuğrul sevenlerinin gönlünde tekrar taht kurdu. Başarılı oyuncu yaptığı paylaşım ile tebrikleri aldı. Yakışıklı oyuncunun Teşkilat dizisinden ayrılacak mı yoksa ayrılmayacak mı en çok merak edilen konu şu aralar…