Teşkilat Yargı'ya Dersini Verecek! Bu Bölüm Kesinlikle Kaçmaz..

Teşkilat Yargı'ya Dersini Verecek! Bu Bölüm Kesinlikle Kaçmaz..

TRT rekortmen dizisi ile bu akşam bomba gibi geliyor. Teşkilat dizisi bu bölümü ile Yargı'ya büyük bir fark atacağa benziyor. Teşkilat hayranlarının büyük bir merak ve heyecanla izleyeceği bu bölüm kesinlikle kaçmaz.

A+A-

Kadrosunda Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya gibi birbirinden başarılı genç ve usta oyuncuları barındıran Teşkilat dizisi Pazar akşamları evlere konuk olmaya devam ediyor. Seyircileri tarafından her hafta heyecanla beklenen Teşkilat dizisi bu akşam ekrana gelecek bölümüyle beraber seyircilerine çok heyecanlı anlar yaşatacak.

Teşkilat dizisi bu akşam ekrana gelecek olan bölümüyle Yargı'ya dersini verecek!

Teşkilat dizisi bu akşam 21. bölümü ile yayınlanmaya hazırlanıyor. Dizinin bu bölümünde dizide, Serdar ve Zehra’nın çabaları sonucu beraberce ele geçirdikleri Ariel, gemiden çalınan gizli bilgilerin yerini itiraf etmesi karşılığında canının bağışlanması için ikiliye yalvarır. Bundan sonra her şey bu adamı konuşturmaya bağlıdır. Bakalım ekip başarılı olabilecek midir ?

Teşkilat Yargı'ya reyting dersini verecek..

Teşkilat dizisinin bu akşam çok büyük reyting oranlarına ulaşması bekleniyor. Yani Teşkilat bu akşam ki bölümü ile en yakın rakibi Yargı'ya reyting dersi verecek. Teşkilat'ın Yargı'ya en az 2 puan fark atması gelen tahminlerin arasında bulunuyor.