Teşkilat'ta Kritik Anlar Yaşanıyor! Fadi'nin Ölümü An Meselesi!

Teşkilat'ta Kritik Anlar Yaşanıyor! Fadi'nin Ölümü An Meselesi!

Fadi'yi bekleyen zorlu anlar Teşkilat dizisinin genel konusu haline geldi. TRT 1 dizisinin yeni bölümünde Sadi ve Gürcan için hiç de iyi geçmeyecek. Peki Teşkilat'ta neler yaşanıyor?

A+A-

Teşkilat dizisinin yeni bölümünde önemli anlar yaşanacak. Dizide Başkan karakterinin oğlunu heyecanlı anlar bekliyor. İlk defa sahaya inecek ve ajanlık görevini tamamlayacak. Bu nedenle izleyiciler de Gürcan'ın sergileyeceği performansı merak ediyor. TRT 1 dizisinde Gürcan karakterine hayat veren kişi kim? Oyuncunun ismiyle beraber Teşkilat dizisinin son bölümünde yaşanacaklar haberimizde...

Gürcan Ajanlık Görevini Tamamlayabilecek mi?

Gürcan'ı zorlu bir görev bekliyor. Gürcan karakterine hayat veren isim Ahmet Uğur Say oldu. Teşkilat dizisinin yeni bölümünde tüm gözler onda olacak. Ayrıca dizinin diğer karakterlerini de zorlu anlar bekliyor olacak. Yayınlandığı günden bu yana çok izlenen Teşkilat'ta her bölüm yeni bir heyecan ortaya çıkıyor.

Leyal'dan Talimat!

Teşkilat'ın yeni bölümünde Fadi'nin takdirini kazanmak isteyen Leyal, gizli bir hamlede bulunacaktır. Ceren ile iletişime geçer ve Kasım'ın bulunması için gerekli çalışmaların başlatılmasını ister. Olaylar bu saatten sonra bambaşka boyutlara ulaşacaktır. Çünkü Kasım'ın bulunması ile işler çok daha farklı noktalara gelebilir. Teşkilat dizisinin yeni bölümünde izleyicileri pek çok sürpriz bekliyor olacak. Ve bu sürprizlerin bir kısmı henüz fragmanda gösterilmedi.

Deniz Baysal Yurtçu, Çağlar Ertuğrul, Ezgi Şenler, Mehmet Usta ve Mesut Akusta'nın başrolde oynadığı Teşkilat dizisi Pazar günü yeni bölümü ile ekranlarda olacak.