Teşkilat'ta Memati'nin Karakteri Açıklandı! Gürkan Uygun Hangi Karakteri Canlandıracak?

Teşkilat'ta Memati'nin Karakteri Açıklandı! Gürkan Uygun Hangi Karakteri Canlandıracak?

Teşkilat dizisinde Gürkan Uygun dönemi yaşanıyor. Ünlü oyuncunun hayat vereceği karakter duyuruldu. Artık hangi karakterle nasıl bir rol yapacağını biliyoruz. TRT 1'de yayınlanan dizide büyük gelişmeler yaşanırken oyuncuyla ilgili önemli sorular soruldu. Peki Teşkilat 2. sezonda hangi isimler oynayacak?

A+A-

Teşkilat dizisiyle ilgili tüm hazırlıklar tamamlanıyor. Dizideki karakterler hakkında detaylı bir tanıtım da hazırlandı. Birkaç cümle ile kim oldukları ve haklarında ufak çaplı bilgiler verilen resimler büyük ses getirdi. Gürkan Uygun'un hayat vereceği karakter de belli oldu. Dizinin başlamasına kısa bir süre kala yapılan bu paylaşım oldukça dikkat çekiciydi. Peki Memati karakteri ile ünlenen başarılı oyuncu, TRT 1 Teşkilat dizisinde hangi karaktere hayat veriyor?

Gürkan Uygun Yıldırım Karakteriyle Geliyor!

Gürkan Uygun'un hayat vereceği Yıldırım karakteri, büyük ses getirecek. Kendisi hakkında da birkaç bilgi verildi. Yıldırım'ın intikama fazlasıyla müsait biri olduğu ve yaşamını buna adadığı ortaya çıktı. Pek çok kişi ünlü ismin göstereceği performansı iple çekiyor. Çünkü dizinin yayın hayatı boyunca yüksek reyting alması muhtemel.

Teşkilat Yeni Sezon Oyuncuları

Teşkilat'ta 2. sezona damgasını vuracak oyuncular merak edildi. Gürkan Uygun'la beraber Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say'la beraber son olarak Yavuz Bingöl'ün dizideki rolleri kesinleşti. Teşkilat oyuncu kadrosu fazlasıyla iddialı. Dizi yeni sezona başladığında oyuncu kadrosunda bazı değişiklikler yaşanabilir.

Etiketler : ,