Tolga Sarıtaş ve Engin Akyürek Ortalığı Sallamaya Geliyor! İki Yakışıklı Bir Arada…

Tolga Sarıtaş ve Engin Akyürek Ortalığı Sallamaya Geliyor! İki Yakışıklı Bir Arada…

Tolga Sarıtaş ve Engin Akyürek ikilisi aynı filmde buluşmaya hazırlanıyor. Durum böyle olunca sosyal medya yıkıldı. Başarılı iki oyuncunun yer alacağı proje çok merak ediliyor. Birçok hayranı bakın ikili hakkında neler söyledi? Film nerede yayınlanacağı ise en çok konuşulan konular arasında oldu. Çekimlerine başlanan filmin adı ne?

A+A-

Birbirinden başarılı isimlerinin başrollerinde yer aldığı Yolun Açık Olsun filminin çekimleri bugün itibari ile başladı. Başrol oyuncuları ise Fatmagül’ün Suçu Ne?, Kara Para Aşk,  Ölene Kadar ve en son Seferin Kızı dizilerinde başrol oynamış olan Engin Akyürek aynı zamanda Güneşin Kızları, Arıza, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde oynamış ama asıl çıkışını Söz dizisinin sarı komutanı olarak yapmış olan Tolga Sarıtaş yer alıyor.

Tolga Sarıtaş ve Engin Akyürek Aynı Filmde!

İkisinin aynı filmde rol alacağı haberi sosyal medyaya bomba gibi düştü. Netflix için çekilen film bugün itibari ile çekimlerine başlandı. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Mehmet Ada Öztekin yer alıyor. Öztekin daha önce Yedinci Koğuştaki Mucize filmi ile adını herkese duyurmayı başarmıştı.  Yolun Açık Olsun filminin aksiyon türünde olduğu ve filmin yapımcılığını ise Lanistar Medya ve ve Same Filmin üstlendiği biliniyor.

Yolun Açık Olsun Sosyal Medyayı Salladı…

Filmde birbirinden yakışıklı iki isim olunca etkisi de bir o kadar büyük oldu sosyal medyada Engin Akyürek etiketi altında kısa bir sürede 10 binin üzerinde paylaşım yapıldı. İkilinin birçok hayranları yolunuz açık olsun, başarılar şeklinde yorumlarda bulundu.

enginakyurek-tolgasaritas-tweet1233.jpg