Tolgahan Sayışman Artık Kamera Önünde Değil Kamera Arkasında Olacak! Tolgahan Sayışmanın Aldığı Kararlar…

Tolgahan Sayışman Artık Kamera Önünde Değil Kamera Arkasında Olacak! Tolgahan Sayışmanın Aldığı Kararlar…

Kısa bir süre önce ikinci çocuğunu kucağına alan yakışıklı oyuncu bugüne kadar birçok projede yer almıştır. Son zamanlarda ekranlarda fazla gözükmeyen başarılı oyuncu farklı işlere yönlenmeye başladı. Sayışman hangi sektöre atıldı? Tamamen oyunculuğu mu bırakıyor? Tolgahan hakkında her şey…

A+A-

En son Şeref Sözü, Asla Vazgeçmem, Lale Devri, Şampiyon gibi birbirinden iddialı dizilerde rol alan başarılı oyuncu adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Bu sefer oyunculuğundaki başarısı ile değil ticarete atılması ile gündemde olan oyuncu inşaat ve tekstil işleri üzerine odaklandı.

Tolgahan Sayışmandan Yapım Şirketi!

Başarılı oyuncu Han Medya ve Yapım şirketinin kurdu. Aynı zamanda sevenlerine bir sürprizi olduğunu söyleyen Sayışman dizi ya da film ile geliyor. Ekranların önünde gösterdiği performansı artık ekran arkasında göstermek isteyen oyuncunun neler yapacağı ise merakla bekleniyor.

Tolgahan’dan dijital dizi…

Han Medya imzalı ilk dijital dizi geliyor. Hazırlıkları başladı. 2 sezon sürecek olan mini dizinin ise oyuncu seçmeleri yapılmaya başlandı. Birsen Altuntaş’ın paylaşımına göre dizinin yönetmeni Müge Uğurlar olurken hikayesini ise Makbule Kosif ile Gülsevin Karagöz yazıyor. Uyarlama olacak olan mini dizi sevenleri ile en kısa sürede buluşmayı hedefliyor.

Etiketler :