TRT 1 Dizi Atağına Geçti! Kara Tahta ve Kasaba Doktoru Dizisinin Ardından Sıra Yeşil Vadi’nin Kızı İsimli Dizide

TRT 1 Dizi Atağına Geçti! Kara Tahta ve Kasaba Doktoru Dizisinin Ardından Sıra Yeşil Vadi’nin Kızı İsimli Dizide

TRT 1 yeni diziler üretmeye devam ediyor. Alınan bilgiye göre Kara Tahta ve Kasaba Doktoru dizileri şimdiden merak söz konusu oldu. Yeşil Vadi’nin Kızı isimli dizi de gündeme bomba gibi düştü. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Dünyada ses getiren yabancı dizi Anne With E isimli dizinin Türkiye uyarlaması yapılacak olan dizi şimdiden gündeme bomba gibi düştü. Bunun dışında Anne with an E, Lucy Maud Montgomery’nin klasik çocuk edebiyatı olan dizi hakkında detaylar da ortaya çıktı. Ayrıca Netflix’te üç sezon olarak yayınlanan dizinin çok büyük ilgi gördüğü de biliniyor.

TRT 1 Ekranlarının Yeni Dizisi

Anne With E dizisi Türkiye'ye uyarlanıyor. Alınan bilgiye göre Yeşil Vadinin Kızı isimli dizide Beren Gökyıldız başrolde yer alacak. Bunun ardından ünlü oyuncunun Melissa karakterine hayat vereceği ortaya çıktı. TRT 1 ekranlarının yeni dizisinin afişi de yayınlandı.12 yaşındaki Beren Gökyıldız oyunculuk kariyeri hız kesmeden devam ediyor. Kocaman Aile dizisinin adından ünlü oyuncunun yıldızı parladı. Bunun ardından TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Yeşil Vadinin Kızı dizisinin ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Dizinin yabancı uyarlamasında İki kardeş olan Matthew ve Marilla Cuthbert çiftliklerinin işlerini yapar. Ayrıca yetimhaneden bir erkek çocuğu evlat edinmeye karar verirler. Böylece olayın örgüsü böyle gelişir.