TRT 1 Mevlana Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Mevlana Dizisi Oyuncu Kadrosu

TRT 1 Mevlana Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Mevlana Dizisi Oyuncu Kadrosu

Mevlana dizisi oyuncu kadrosu için gerekli çalışmalar sürüyor. TRT 1 dizisinde kimler oynayacak? Mevlana dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin yayın tarihi belli oluyor. Mevlana hangi tarihte başlayacak? Diziyle ilgili merak edilen pek çok soru bulunmakta.

A+A-

Mevlana dizisi için hazırlıklar neredeyse tamamlandı. TRT 1 ekranlarında izleyeceğimiz dizinin oyuncu kadrosu da merak edildi. Çünkü dizi adeta ünlü oyuncuların geçit törenine dönecek. Pek çok isim, tarihi diziye eşlik etmek amacıyla projeye dahil oldu. Ayrıca Mevlana dizisinin artık başlaması ve fragmanla müjde vermesi bekleniyor. Dizinin yayın tarihi belli oldu mu?

Mevlana Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Mevlana dizisi ne zaman başlayacak henüz belli olmadı. Eğer bir aksilik yaşanmaz ise Ekim ayı içerisinde çekimlerin başlamış olacağını söylemek mümkün. Ayrıca dizinin yine Ekim'de başlaması bekleniyor. İlk bölümü bu ay yayınlanacaktır.

Mevlana Oyuncu Kadrosu

Mevlana dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan oyuncular büyük ses getirdi. Son döneme damgasını vuran isimler dizide yer alıyor. Kaan Yıldırım, Ahu Türkpençe, İlker Aksum, Ushan Çakır, Levent Can, Devrim Özkan, Burç Kümbetlioğlu, Mert Turak, Erdal Yıldız ve Yusuf Çim'in başlıcak oyuncular olduğunu söyleyebiliriz. Daha adından söz ettirecek pek çok oyuncu bulunuyor ancak onların hayat vereceği karakterleri zamanla tanıyacağız. Şimdilik dizi hazırlıklarının bitmesini beklemekten başka bir çaremiz yok. Ancak tüm hazırlıklar tamamlandığında reytinglerde zirveye oynayan bir diziyle karşılaşabiliriz.