TRT 1’in sevilen dizisi Gönül Dağı hayranlarını üzdü.

TRT 1’in sevilen dizisi Gönül Dağı hayranlarını üzdü.

Ekranların en çok izlenen yapımlarından biri olan Gönül Dağı dizisinin sezon finali tarihi belli oldu. Tarihi duyuran Gönül Dağı dizisi, hazırlıklara başladı. İşte Gönül Dağı dizisinin sezon finali tarihi…

A+A-

Başladığı günden bu yana ekranların en sevilen dizisi olmayı başaran Gönül Dağı dizisi, TRT 1 ekranlarındaki üçüncü sezonunu doldurdu. Uzun süre ekranlarda olmayı başaran başarılı yapım, reytingleriyle çok kez kanıtladı. Yeni sezon onayını TRT1’den almış olan Gönül Dağı dizisinin sezon finaline gireceği tarih ise, geçtiğimiz gün netleşti.

Gönül Dağı’nın sezon finali kesinleşti.

17 Ekim 2020 tarihinden itibaren TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan aile, dram ve romantik türdeki Türk televizyon dizisi Gönül Dağı, yazar Mustafa Çiftci’nin bozkır hikâyelerinden esinlenerek çekiliyor. Köprü Film yapımı olarak dizinin yapımcılığını Ferhat Eşsiz üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Yahya Samancı bulunuyor. Başrollerinde Berk Atan, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk gibi pek çok başarılı oyuncu yer alıyor.

Peki, Gönül Dağı dizisi ne zaman sezon finali yapacak? Gönül Dağı dizisi yeni sezonu ne zaman başlayacak? İşte Gönül Dağı dizisinin sezon finali tarihi…

Yazar Mustafa Çiftci’nin bozkır hikâyelerinden esinlenerek senaryolaştırılan ve üç sezon boyunca izleyici karşısında olan dizi yeni sezon için kararını verdi. Yeni sezon öncesinde kısa bir molaya çıkacak olan Gönül Dağı dizisinin sezon finali için 103.bölüm kararlaştırıldı. Önümüzdeki haftalarda yayınlanacak olan sezon finali bölümü için çekimlerini sürdüren Gönül Dağı dizisinin sete geri döneceği tarih de ortaya çıktı. Bir aksilik olmaması halinde Gönül Dağı dizisinin oyuncularının eylül ayında sete döneceğini duyuran isim ise Gazeteci Birsen Altuntaş oldu.