TRT 1'in Yeni Dizisi Kara Tahta Ne Zaman Ekranlara Gelecek? Dizi Hakkında Tüm Detaylar Ortaya Çıktı

TRT 1'in Yeni Dizisi Kara Tahta Ne Zaman Ekranlara Gelecek? Dizi Hakkında Tüm Detaylar Ortaya Çıktı

TRT 1 kara tahta isimli dizi ile gündeme geldi. Ayrıca dizinin ilk bölümü için geri sayım başladı. İzleyiciler ise TRT 1’in iddialı yapımını şimdiden merak ediyor. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

TRT 1’in yeni dizisi kara tahta ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Alınan bilgiler neticesinde ilk bölümü Çarşamba akşamı izleyici ile buluşacak. Dizi başrol oyuncuları ve hikayesi ile şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Kara Tahta Dizisi İçin Geri Sayım Başladı

Başrollerinde Furkan Andıç ve Miray Daner’in yer aldığı kara tahta isimli dizi 30 Mart Çarşamba akşamı ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizi için geri sayım sürerken afişi de adeta olay oldu. Siyah-beyaz tasarlamak kara tahta isimli dizinin afişinin üzerinde ‘Ben size bir tebeşir bir tahta biraz da cesaret verebilirim ne yazacağınız size kalmış ’yazısı şimdiden merak uyandırdı. Kara tahta dizisi Çarşamba akşam da ne yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Kuruluş Osman Dizisine Rakip Oluyor

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi kara tahta Kuruluş Osman dizisine rakip olacak. 30 Mart Çarşamba günü ekranlara gelecek olan dizinin reytinglerde nasıl bir sonuç alacağı ise merak ses konusu oldu. Ayrıca birçok diziyi şimdiden geride bırakmayı amaçlayan kara tahta dizisi oyuncu kadrosu ve konusu ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Etiketler :