TRT Açıkladı: Gönül Dağı Dizisi Final mi Yapıyor? Yapımcıya Tepkiler Sürüyor..

TRT Açıkladı: Gönül Dağı Dizisi Final mi Yapıyor? Yapımcıya Tepkiler Sürüyor..

TRT 1'in gözde projesi olan Gönül Dağı yavaş yavaş finale itiliyor. Senaryosu beklenmeyen bir şekilde hızlanan dizi şimdide en güçlü rakibinin karşısında reyting kaybetti. Seyirciler dizide ki bu gidişattan dolayı çok endişeli.

A+A-

İnternet Haber'in haberine göre; Gönül Dağı dizisi bu yıl yayınlanan TRT 1 dizileri arasında çok farklı bir yere sahip. Seyirciler tarafından çok sevilen ve beğeniyle izlenen Gönül Dağı dizisinin birkaç haftadır gidişatı kötü. Dizinin gidişatı kötü olunca seyircilerde bunu çok yakından hissetti. Birçok seyirci Gönül Dağı dizisinin gidişatından endişeli olduğu belirtti.

Gönül Dağı'nda senaryo bitiyor! Finale yaklaşıyor mu?

Gönül Dağı dizisinin senaryosunda sona gelinmek üzere. Dizinin başrolleri Taner ve Dilek ikilisi gelecek bölümde evleniyor. Bununla beraberde haftalardır beklenen gelişme de yaşanmış oldu. Seyirciler ikilinin evliliğinden sonra dizinin senaryosunun bitebileceği şeklinde endişelere kapılsa da bu konuda net bir bilgi yok.

Gönül Dağı reytinglerde zirveyi kaybetti!

Gönül Dağı dizisi geçen haftanın açıklanan reyting sonuçlarına göre TOTAL sıralama da ki birinciliğini ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisine kaptırdı. Çok uzun bir zamanın ardından reyting listesinde alt sıralara inen Gönül Dağı dizisi AB ve ABC sıralamalarında birinci sırada yer alarak yerini korumayı başarabildi. Dizinin gelecek hafta alacağı reyting merakla bekleniyor.