TRT Düğmeye Bastı! İki Dizide Birden Final Kararı Aldı..

TRT Düğmeye Bastı! İki Dizide Birden Final Kararı Aldı..

TRT1 ekranlarında kısa süre önce yayın hayatına başlayan "Benim Güzel Ailem" ve "Hayatımın Neşesi" dizileri, izleyicilerini hayal kırıklığına uğrattı. Her iki dizi de final kararı alarak ekran maceralarını sonlandırıyor. İşte ayrıntılar:

A+A-

TRT1 ekranlarında izleyiciyle buluşan "Benim Güzel Ailem" ve "Hayatımın Neşesi" dizileri, yayın hayatlarına kısa süre önce başlamalarına rağmen final kararı aldı. Her iki yapımın da izleyici tarafından nasıl karşılandığı merak konusuydu. İşte her iki dizinin de final tarihleri ve ayrıntıları:

"Hayatımın Neşesi" 7 Kasım'da Veda Ediyor

Goya Entertainment imzasını taşıyan "Hayatımın Neşesi" dizisi, 7 Kasım tarihinde ekranlara veda edecek. Ekin Atalar'ın yazdığı, Şahin Altuğ'un yönettiği ve Merve Zorlu ile Güneş Çelikcan'ın yapımcılığını üstlendiği dizi, kısa süre içerisinde final yapma kararı alarak izleyicilerini şaşırttı.

"Benim Güzel Ailem" 6 Aralık'ta Son Buluyor

Fabrika Yapım imzalı "Benim Güzel Ailem" dizisi ise 6 Aralık tarihinde final yaparak ekran serüvenine son verecek. Baykut Badem'in senaryosunu kaleme aldığı, Sadullah Celen'in yönetmen koltuğunda oturduğu ve Öner Arslanel ile Rodi Kayım'ın yapımcılığını üstlendiği dizi, izleyicilerine veda etmeye hazırlanıyor.

Her iki dizi de kısa süre içerisinde yayın hayatlarına nokta koyma kararı alarak izleyicilerini şaşırttı. İzleyiciler, final bölümlerini merakla beklerken, yapımların neden bu kararı aldığına dair çeşitli spekülasyonlar da gündemde. Her iki dizinin final bölümleri, izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle bekleniyor.

Etiketler : ,