TRT Ekranlarının O Projesi Reyting Listesinde Yer Bulamadı! Geçen Sezon Rekorlar Kırmıştı..

TRT Ekranlarının O Projesi Reyting Listesinde Yer Bulamadı! Geçen Sezon Rekorlar Kırmıştı..

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kıbrıs Zafere Doğru dizisi istediği başarıyı bir türlü elde edemiyor. Haftalardır listelerde kendine yer bulmaya çalışan Kıbrıs Zafere Doğru dizisi yaşadığı başarısızlıkla final olma tehlikesi ile karşı karşıya geldi.

A+A-

TRT 1 ekranlarında geçtiğimiz sezon Bir Zamanlar Kıbrıs ismiyle yayınlanan dizi çok büyük beğeni toplamış ama buna rağmen erkenden sezon finaline gitmişti. Yayın hayatına Bir Zamanlar Çukurova gibi güçlü bir rakibinin olduğu perşembe günü başlayan Bir Zamanlar Kıbrıs reytinglerde yine de adından söz ettiriyordu.

Bir Zamanlar Kıbrıs'ın eski halinden eser yok!

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin adı değişti. Dizinin yeni adı sizlerin de bildiği Kıbrıs Zafere Doğru oldu. Beğeniyle izlenen dizi bu sezon yayın gününü de değiştirip cumaya aldı. Ama proje bu hamlesi ile de yeteri kadar ilgi çekemedi. Dizi son haftalar başta olmak üzere sezonunun ilk haftalarında beri kötü reyting sonuçlarıyla finale biraz daha yaklaşıyor.

Kıbrıs Zafere Doğru dizisini yakında kaybedebiliriz...

Kıbrıs Zafere Doğru dizisinin reytingleri bu denli kötü giderse proje her an final kararı alabilir. Şimdilik böyle bir şey tam olarak gündemde olmasa da, yine de Kıbrıs Zafere Doğru ciddi anlamda final tehlikesiyle uğraşıyor. Kıbrıs Zafere Doğru reytinglerini düzeltemezse işi daha zor gibi görünüyor.