TRT Gönül Dağı'nı Yayın Akışından Kaldırıldı! Gönül Dağı Resmen Yayınlanmayacak..

TRT Gönül Dağı'nı Yayın Akışından Kaldırıldı! Gönül Dağı Resmen Yayınlanmayacak..

Gönül Dağı dizisinin seyircileri yeni bölümü izlemek için yarın akşamı iple çekiyor. Seyirci yeni bölümü merakla beklese de, sevilen dizi yarın akşamı yayın akışı listesinden kaldırıldı. Gönül Dağı hayranları yarın akşam dizinin yeni bölümüyle buluşamayarak büyük bir hayal kırıklığı yaşayacak.

A+A-

TRT 1 ekranlarının sevilen dizilerinden olan Gönül Dağı cumartesi akşamları izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. Sevilen dizi her ne kadar günlerdir yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkmayı beklese de, izleyicileri hayal kırıklığı yaşayacak. Dizinin bekleyenleri büyük bir şaşkınlığa uğrayacak.

Gönül Dağı dizisi yarın akşam yayınlanmayacak!

Gönül Dağı dizisi yarın akşam ekranlara gelmeyecek. Dizinin yayınlanan fragmanına ve kanalın resmi web sitesinde baktığımızda Gönül Dağı dizisinin yarın akşam izleyicileri ile buluşamayacağını görüyoruz. Dizinin resmi sosyal medya hesaplarından gelen açıklamalarla beraber de dizinin yayınlanmayacağı bir kez daha kesinleşti. 

Gönül Dağı bir hafta aranın sonunda yeniden ekranlarda...

Gönül  Dağı dizisi bir hafta vereceği aranın ardından kaldığı yerden izleyicileri ile buluşmaya devam edecek. Eğer bir aksilik yaşanmazsa Gönül Dağı'nı bu sezon boyunca her hafta TRT 1 ekranlarında izleyebileceğiz.