TRT, Masumlar Apartmanı Dizisinin Fişini Çekti! TRT'ye İzleyiciden Tepki Geldi

TRT, Masumlar Apartmanı Dizisinin Fişini Çekti! TRT'ye İzleyiciden Tepki Geldi

Masumlar Apartmanı hakkında çıkan iddialar hayranlarını çok endişelendirdi. Dizinin final olabilme ihtimalini öğrenen hayranları bu iddialara inanmak istemese de, tedirgin oldu. Peki Masumlar Apartmanı final tehlikesi yaşıyor mu?

A+A-

Masumlar Apartmanı bu akşam günlerdir merakla beklenen yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Büyük bir heyecanla izlenen dizide çok sizleri bu akşam çok kritik gelişmeler yaşanacak. Hatta bu gelişmeler dizinin gidişatını bile büyük ölçüde etkileyecek. Ama diziyle ilgili şaşırtan farklı iddialarda  var.

Masumlar Apartmanı'nda final çanları çalıyor mu?

Masumlar Apartmanı senaryonun çok hızlı ilerlemesi ile beraber seyircilerin aklına Masumlar Apartmanı final olabilir mi soruları gelmeye başladı. Özellikle bu bölümde Gülben'in Doktor Hanım'a gitmesiyle beraber dizinin finaline yaklaşıldığı düşünüldü. Bu gelişmeler seyircileri korkutsa da, şimdilik final ile ilgili tedirgin olacak herhangi bir durum bulunmuyor.

Masumlar Apartmanı'nda beklenen bölüm..

Masumlar Apartmanı'nda uzun zamandır beklenen bölüm sonunda geldi. Gülben haftalar sonra Doktor Hanım'a gitmeyi başarıyor. İlk kez böyle bir adım atan Gülben seyirciyi çok sevindirdi. Bu ilerlemeyle herkesin Gülben'in iyileşebileceğine dair inancı arttı. Şimdilerde herkes Gülben'in Doktor Hanım'a anlatacaklarını dinlemeyi bekliyor.

Masumlar Apartmanı heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam TRT 1 ekranlarında..