TRT Tarihi Diziyi Yayından Kaldırdı! İzleyicilerden Tepki Geldi..

TRT Tarihi Diziyi Yayından Kaldırdı! İzleyicilerden Tepki Geldi..

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamit için final kararı açıklandı. Sevilen tarihi dizinin final yapacağını duyan dizi severler yapımcı ve kanala sosyal medya üzerinden tepki yağdırdı. TRT1 reyting rekorlarının düşmesi sonucu dizinin final yapacağını açıkladı. İşte haberin detayları...

A+A-

Payitaht Abdülhamid dizisi hakkında TRT1 bir açıklama yaptı. Payitaht Abdülhamid dizisinin reyting rekorlarını düştüğünü açıklayan TRT1 dizi hakkında şok açıklamalarda bulundu. TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid ile alakalı kritik gelişmeler yaşandı.

Dizi hakkında TRT’in final kararı verip vermeyeceği dizi severler tarafından merak ediliyor. Final iddialarının artmasının ardından oyuncu ve yapımcılardan henüz net bir açıklama gelmedi. Ancak kanal ve yapımcının beklentileri hala karşılanmış değil.

Dizi Final Yapacak mı?

Dizi final yapacak mı? Tarihi dizi olan Payitaht Abdülhamid, izleyicinin dikkatini çekmeye devam ederken final kararı herkese şaşkına çevirdi. Çünkü tarihi gelişmelerin diziye dökülmüş hali izleyici tarafından tutuldu. Ancak 4 sene sonra yayın hayatına devam edecek dizinin final yapma kararı alması dizi severleri çok şaşırttı.

payitaht-abdulhamit-001.jpg

Payitaht Abdülhamid dizisinin reyting oranı düşmesi sonucu dizinin final yapacağı söyleniyor. Sezon finali sonrası dizinin yayın hayatına veda etmesi bekleniyor. Bundan dolayı finali uygun sahnelerin yayınlanacak.

Mayıs ve Haziran Gibi Final Yapacak!

Mayıs ve Haziran gibi final yapacak! Payitaht Abdülhamit'in yeni sezonunda daha fazla aksiyon ve heyecan içeren sahnelerle dolu. Dizide önemli tarihi karakterlerin oynaması, bunun dışında oyuncuların ve dizi ekibinin en iyi şekilde performans sergilemesi diziyi ayakta tutan etkenlerden biri.

Öte yandan tarihi Payitaht Abdülhamid dizisinin yayın hayatına son verilip verilmeyeceği izleyici tarafından araştırılıyor. Alınan bilgiler neticesinde tarihi dizi Payitaht Abdülhamit'in Mayıs veya Haziran ayında sezon finali yapması bekleniyor.

Tarihi Dizi Reyting Gerilemesi Yaşadı

Tarihi Dizi Reyting Gerilemesi Yaşadı. Dizinin final tarihi de bu zaman dilimlerinde belli olacak. Ayrıca geçmiş bölümlere bakıldığı zaman dizi senaryosunun etkili ve derin olduğu gözler önünde. Ancak dizide büyük sona yaklaşılması durumunda dizi bölümlerinin finale yakışır bir şekilde seçilmesi önemli. Payitaht Abdülhamid dizisinin final kararı almasının başındaki en büyük etken reytingleri yakalayamamış olmasıdır. Dizinin son bölümlerde reyting ve senaryo ilerlemesi olmadığı için bu etkenler gidişatı olumsuz etkilendi.