TRT Teşkilat Dizisini Yine Yayın Akışından Kaldırdı!

TRT Teşkilat Dizisini Yine Yayın Akışından Kaldırdı!

TRT1 ekranlarında yayın faaliyetine hız kesmeden devam eden Alparslan Büyük Selçuklu, Gönül Dağı, Teşkilat, Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı ve Yürek Çıkmazı gibi dizilerin yılbaşı haftasında ara verip vermeyeceği duyuruldu.

A+A-

Yılbaşı haftasının gelip çatmasından ötürü TRT1 kanalında yayın macerasını sürdüren dizilerin akıbeti dizi tutkunları tarafından yakın mercek altına alınmıştı. Piyasaya sürdüğü birbirinden iddialı ve kaliteli yapımlarla izleyenlerin gönlünde taht kuran TRT1’den konuya yönelik beklenen açıklama geldi.

TEŞKİLAT DİZİSİ YARIN AKŞAM VAR MI?

Yönetmenliğini Burak Arlıel'in, senaristliğini Teşkilat Senaryo Ekibi'nin ve yapımcılığını Timur Savcı ile Burak Sağyaşar'ın yaptığı Teşkilat dizisinin yeni bölümünün 1 Ocak Pazar yayınlanmayacağı bilgisine ulaşıldı.

TRT1 DİZİLERİ YILBAŞI HAFTASI OLACAK MI?

Alparslan Büyük Selçuklu, Gönül Dağı, Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı ve Yürek Çıkmazı gibi sevilen dizilerin yeni yıl haftasında başlayıp başlamayacağı netlik kazandı. Bilindiği üzere TRT1, yakın zaman önce Dünya Kupası maçlarını yayınladığı için dizi projelerine belirli bir süreliğine ara vermek mecburiyetinde kalmıştı. Dizileri sıkı bir şekilde takip eden kitleden daha fazla ayrı kalmak istemeyen TRT1, yılbaşında da dizilerini izleyici kitlesiyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Etiketler : ,