TRT1 İzleyicisine Müjde Masumlar Apartmanı ve Gönül Dağı Geri Dönüyor! TRT1 Şaşırtmaya Devam Ediyor…

TRT1 İzleyicisine Müjde Masumlar Apartmanı ve Gönül Dağı Geri Dönüyor! TRT1 Şaşırtmaya Devam Ediyor…

Televizyon dünyasının en sevilen yapımlarından birisi olan Masumlar Apartmanı ve Gönül Dağı dizisi geri dönüyor. Büyük haber TRT1 tarafından açıklandı. Herkesi sevindiren bu haber neticesinde en çok konuşulan haber ise iki muhteşem dizisinin ne zaman ekranlarda olacağı oldu? Masumlar Apartmanı ve Gönül Dağı dizisi ne zaman başlıyor?

A+A-

Salı günü TRT1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan gerçek hayattan olayların anlatıldığı Masumlar Apartmanı dizisi ekranlara geldiği günden itibaren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi dışında tüm rakiplerini geride bıraktı. Diğer dizi ise cumartesi günleri ekrana gelerek sevenlerine renkli ve eğlenceli anlar yaşatmayı başardı. Şimdi ise Masumlar Apartmanı ve Gönül Dağı dizisi geri dönüyor.

Masumlar Apartmanı ve Gönül Dağı Geri Dönüyor!

TRT1 yapmış olduğu resmi açıklamaya göre başarılı iki dizininde tekrardan ekranlara geri gelmesi kararı verdi. Ekranlara geldikleri günden itibaren reyting rekorları kıran diziler geri geliyor. Bu sayede diziler tekrardan izlenebilecek ve dizileri hiç izlememiş olan kişiler için yeniden dizilere başlama fırsatı sağlanacak. Peki başarılı iki yapım ne zaman ekranlarda…

Masumlar Apartmanı ve Gönül Dağı Dizisi Ne Zaman Ekranlarda…

İki dizide hafta içi her gün yaz ayları boyunca TRT1 ekranlarında olacak. Başrollerinde Gülsim Ali ve Berk Atan’ın olduğu Gönül Dağı dizisi pazartesi gününden itibaren 12.20’de TRT1 ekranlarında yer alacak. Kadrosunda Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar’ın bulunduğu Masumlar Apartmanı dizisi ise Pazartesi gününden itibaren 15.25’te TRT1 ekranlarında olacak.