TRT1’in Efsane Dizisi Teşkilata Sürpriz Bir İsim Geliyor! Hakan Boyav Teşkilat Dizisinde…

TRT1’in Efsane Dizisi Teşkilata Sürpriz Bir İsim Geliyor! Hakan Boyav Teşkilat Dizisinde…

Pazar günlerinin reyting rekortmeni dizisi Teşkilata bomba gibi bir isim geliyor. Milli İstihbarat Teşkilatı’nın başarılarının ve vermiş oldukları mücadelelerin anlatıldığı dizide yeni oyuncular gelmeye başladı. Abdülhamid dizisinin oyuncularından Hakan Boyav, Teşkilat dizisine katıldı. Dizideki karakteri ne?

A+A-

Geçtiğimiz haftalarda ekranlara veda eden Teşkilat dizisi ekranlara geldiği her bölümle büyük ses getirdi. Dizinin bitmesiyle birlikte dizinin yeni sezonunda bazı oyuncuların yer almayacağı iddia edildi. Dizinin başrollerinde Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Mesut Akusta gibi önemli isimler yer alıyor. Teşkilat dizisinde yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. Güçlü kadrosuna yeni isimler ekleyerek daha da güçlendirmeyi planlayan diziye bakın kim katıldı.

Hakan Boyav Teşkilat Dizisinde!

En son Maraşlı, Payitaht Abdülhamid gibi dizilerde yer alan Mahmut Paşa karakteri ile tanıdığımız Hakan Boyav, Teşkilat dizisi ile anlaştı.  Gazeteci Birsen Altuntaş’ın sosyal medyadan duyurduğu habere göre Teşkilat dizisine katıldığı ve henüz dizideki karakterinin nasıl biri olacağı belli olmadığı duyuruldu.

Hakan Boyav Kimdir?

2003 yılında ekranlarda olan Asmalı Konak dizisi ile televizyon kariyerine başlayan başarılı oyuncu Hırsız Polis, Fırtına, Gece Gündüz, Hanımın Çiftliği gibi birçok projede yer aldı. Çıkışı ise Kurtlar Vadisi Pusu dizisindeki Kara karakteri ile oldu. Daha sonra Payitaht Abdülhamit dizisinde toplam 140 bölüm yer alan Hakan Boyav en son Maraşlı dizisinde oynadı. Şimdi ise Teşkilat dizisi ile tekrardan ekranlarda olacak.