TRT1’in İddialı Dizisi Barbaroslar İsim Değiştirdi! Dizinin Yeni İsmi!

TRT1’in İddialı Dizisi Barbaroslar İsim Değiştirdi! Dizinin Yeni İsmi!

Yeni sezonda TRT1 ekranlarında olacak olan Barbaroslar dizisi isim değiştirdi. Barbaroslar dizisinin ismi ile ilgili gizem devam ediyor. Dizinin yeni ismi ne olacak… Dizinin tam ismi ne zaman açıklanacak Merakla beklenen dizisinin konusu ne? Birbirinden ünlü ismin yer aldığı Barbaroslar dizisinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor. Barbaroslar dizisine dair her şey…

A+A-

Yeni sezonun başlamasıyla birlikte ekranlarda olması beklenen Barbaros Hayrettin Paşa’nın hayatının anlatıldığı dizi merakla bekleniyor. Dizi ilk tanıtımları ile büyük ses getirdi. Merakla beklenen dizinin başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve yakışıklı oyuncu Ulaş Tuna Astepe yer almaktadır. Osmanlı Devletinin ilk kaptanı ve kaptan-ı deryası olan Barbaros Hayreddin Paşa’nın hayatının anlatılacağı dizi fragmanları ile büyük beğeni kazandı.

Barbaroslar Dizisi!

Dizinin ilk fragmanı ekranlara geldiği zaman dizisinin isminin yer almaması dikkatlerden kaçmamaktadır. Daha sonra ikinci tanıtımı izleyici ile paylaşan dizi büyük ilgi gördü. Sipahi Yakup Ağa’nın dört oğlunun tehlikelere göğüs gererek yükselmelerini ve denizlere hakim olmalarının hikayesinin anlatılacağı dizide İshak, Oruç, Hızır ve İlyas’ın Barbaros kardeşler olmasına kadar yaşadıklarını anlatılacak.

Barbaroslar Dizisinde İsim Değişikliği!

Dizi ilk başta Barbaroslar daha sonra Barbaros Kardeşler isimleri ile gündeme geldi. TRT1’in Youtube kanalında ise Barbaros Kardeşler olarak yer almaya başlanmıştı. Kısa bir süre önce kaldırılan bu durum akılları karıştırmaya devam etti. Dizinin yeni isminin ne olacağı ise henüz belli değil. Kısa bir süre içinde dizinin yeni isminin açıklanacağı düşünülüyor.