TRT1’in Sevilen İki Dizisi Güçlerini Birleştiriyor! Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinden Teşkilat’a Sürpriz Transfer!

TRT1’in Sevilen İki Dizisi Güçlerini Birleştiriyor! Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinden Teşkilat’a Sürpriz Transfer!

Ekranların sevilen kanalı TRT1’de neler oluyor. TRT1’in sevilen iki dizisi arasında sürpriz oyuncu transfer iddiaları sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. Teşkilat ve Uyanış Büyük Selçuklu dizilerinde neler oluyor. Çağlar Ertuğrul neden diziden ayrılmaktan vazgeçti. Hangi ünlü isimin diziye katılacağı iddia edildi.

A+A-

 

TRT1 ekranlarının reyting rekortmeni dizileri Teşkil ve Uyanış Büyük Selçuklu dizisi ilk sezonları ile ekran başındaki seyirciye heyecan dolu anlar yaşatmış ve daha sonra ise sezon finali yaparak ekranlara ara vermişti. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin senaryosu tamamen değişmiş ve oyuncuları diziye veda etmişti. Teşkilat dizisinde ise Çağlar Ertuğrul’un diziye devam edip etmeyeceği merak konusu olmuştu.

Çağlar Ertuğrul’un Teşkilat Hakkında Kararı…

Çağlar Ertuğrul dizinin sezon finali sahnesinde yaralanmış ve hakkında çıkan diziden ayrılacak iddiaları güçlenmişti. Daha sonra iddialara göre yapım şirketi oyuncunun isteklerini yerine getirmemiş ve bu yüzden ayrılma kararı almıştı. Ama son gelen bilgiye göre Çağlar Ertuğrul diziden ayrılmıyor uzun görüşmelerden sonra ikna edildi ve diziye devam etme kararı alındı. Şimdi ise dizi bomba gibi bir transfer ile gündemde.

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinden Teşkilat Dizisine Transfer!

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinden ayrılan oyuncular yeni diziler ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Alınan bilgiye göre dizinin Sencer’i Ekin Koç’a Teşkilat dizisinde yer alması için teklif gitti. Başarılı oyuncu dan herhangi bir açıklama gelmez iken yeni sezonda ekranlarda olacağı kesin olarak biliniyor.