TRT1’in Teşkilat Dizisinden Şok Açıklamalar! Dizide Herhangi Bir Değişiklik Yok…

TRT1’in Teşkilat Dizisinden Şok Açıklamalar! Dizide Herhangi Bir Değişiklik Yok…

Pazar günleri reyting rekorları kıran Teşkilat dizisinden şok açıklamalar. Başarılı bir sezonu arkada bırakan dizide neler oluyor? Dizisin Sermet’i Atılay Uluışık dizi hakkında neler söyledi? Kadrosundan birçok başrol oyuncusunun ayrılacağı dizi bakın son durum ne… Teşkilat dizisi ve seti hakkında çok özel bilgiler.

A+A-

 

TRT1’in vazgeçilmez dizilerinden birisi olan Teşkilat dizisinin başrollerinde Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul yer almaktadır. Dizinin çekimleri Ankara’da yapılıyor. Dizinin oyuncularından Sermet Uluışık TV100’e konuşarak bakın neler söyledi. Teşkilat dizisinin başarısın arkasında ne var?

Sermet Uluışık’tan İtiraflar!

Dizinin başarısının ekip işi olduğu söyleyen oyuncu aynı zamanda rolün küçüğü, büyüğü olmaz mantığı olduğunu söyledi. Dizide başrol oyuncusu kadar diğer oyuncularından çok önemli olduğunu ve dizideli herhangi bir oyuncu değişirse bunun diziye de yansıdığını ifade etti.  Başarılı oyuncu setlerin çok yoğun olduğu geri kalan vaktinde ise kızı ile vakit geçirdiğini söyledi. Aynı zamanda dizinin setinde çıkan gergin sorulduğu zaman bakın neler söyledi…

Teşkilat Çağlar Ertuğrul Ayrılıyor mu?

Diziden ayrıldığı konuşulan Çağlar Ertuğrul’un ise ikinci sezonda da Teşkilat dizisinde olacağı öğrenildi. Uluışık’a setteki sorunlar sorulduğunda şu şekilde cevap verdi: “Sette yaşanan en ufak bir gerginlik, husumet yok. Herkes gayet neşeli, keyifli; işi daha yukarıya taşımak için canla başla çalışıyor. Yani bu nereden çıktı ben de bilmiyorum. Bu da Çağlar’ın özelidir. Varsa öyle bir şey de yapımcı ile kendi aralarında çözecekleri bir problemdir.”  Dedi.