TRT'den Flaş Karar! En Çok İzlenen Dizi Masumlar Apartmanı Yayından Kaldırıldı

TRT'den Flaş Karar! En Çok İzlenen Dizi Masumlar Apartmanı Yayından Kaldırıldı

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı dün akşam ekranlara gelmedi. Dün akşam TRT 1 Masumlar Apartmanı yerine başka bir program yayınladı. Dizinin yeni bölümünü bekleyen izleyiciler ise bu karar karşısında hayal kırıklığı yaşadı. İşte detaylar...

A+A-

Başrollerinde Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah'ın yer aldığı yetenekli oyuncu kitlesine sahip dizi dün ekranlara gelmedi.

Dizinin son bölümünde seyirciyi merakta bırakan gelişmeler yaşanmıştı. Ayrıca Naci karakterine hayat veren Tansel Öngel'in diziden ayrılıp ayrılmayacağı da merak söz konusu.

Safiye’yi Acılı Günler Bekliyor

Safiye’yi acılı günler bekliyor. Ayrıca Naci'nin diziden ayrılmasıyla Safiye büyük bir hayal kırıklığı yaşayacak. Bunun dışında Gülben, Esat'ı karşısında görünce sinir krizi geçirecek.

Duruma müdahil olan Han hemen Gülben'in yanına giderek ona destek olmaya çalışır. Bu durumda ne yapacağını bilemeyen Esat, Esra ile olay yerini terk eder.

Diziye Maç Molası Verildi

Diziye maç molası verildi. İkiye bölünen Han, İnci ile arasındaki sorunları çözmek için büyük çaba sarf eder. Bu durumda doktor yardımı almaya karar veren Han, tüm sorunlarının üstesinden gelmeye çalışır.

Alınan bilgiler neticesinde dün Türkiye ve Letonya maçı neticesi ile dizi yayınlanmadı. Dizinin yayın hayatının bittiğini düşünen izleyiciler, bu durumu araştırmaya başladı. Fakat Masumlar Apartmanı dizisi gelecek hafta Salı günü ekranlara gelecek.