TRT'den Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Hayranlarına Kötü Haber geldi

TRT'den Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Hayranlarına Kötü Haber geldi

TRT1’de pazartesi akşamları saat 20.00’de yayınlanan ve tarihi olayları anlatan diziler arasında en çok beğenilenler arasında yer alan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi buluyor. Son günlerde dizi setlerinde korona virüs vakalarına sıkça rastlanmaya başlandı.

A+A-

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde de korona vakasına rastlandığı belirtildi.  Bu olaya rastlanmasının ardından dizinin çekimlerine bir süre ara verme kararı alındı. Alınan bu karar diziyi takip edenleri üzdü.

Tarihi olayların anlatıldığı birçok diziden biri olan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi oldukça kaliteli bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Dizilerin çekimlerinde korona virüs konusunda bazı tedbirler alındığını ancak bu tedbirlerin çok da etkili olmadığı belirtildi.  Dizilerde son günlerde final yapan yapımların arttığı da gözlerden kaçmıyor.

Uyanış Büyük Selçuklu yerine Ne Yayınlanacak?

Ekranlara geldiği günden beri çok beğenilerek izlenen Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde başarılı oyuncular da yer alıyor. Çok kaliteli bir oyuncu kadrosu olan dizinin yeni bölümü 22 Mart 2021 pazartesi yayınlanması gerekiyordu. Çekimlerin yapılamaması sebebiyle bu saatte dizi yayınlanmayacak.

Dizinin yerine 22 Mart akşamı Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu yayınlanacak. Ünlü sporcu Naim Süleymanoğlu’nun hayatının anlatıldığı sinema filmi TRT1 ekranlarına ilk kez gelmiş olacak. Filmin başrolünde Hayat Van Eck yer alıyor. Çok başarılı bulunan ve birçok ödüle layık görülen sinema filmi pazartesi akşamı saat 20.00’de ekranlarda olacak.