TRT’nin Sevilen Dizisi Al Sancak Hakkında Flaş Karar Verildi!

TRT’nin Sevilen Dizisi Al Sancak Hakkında Flaş Karar Verildi!

TRT 1’in sevilen dizisi merak konusu oldu. ‘’Al Sancak projesi sezon finali yapacak mı yoksa final mi yapacak?’’ soruları akılları karıştırırken TRT 1 nihayet son kararı verdi. İşte merak edilen o sorunun cevabı haberimizde…

A+A-

Sezona bomba gibi bir başlangıç yapan ve iddialı sahneleriyle dizi severlerden tam not alan Al Sancak dizisinin ikinci sezonunda çekilip çekilmeyeceği son günlerde merak konusu oldu. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin başarılarının etkileyici bir biçimde gözler önüne serdiği asker dizisi Al Sancak’ın yapımcılığı Bozdağ Film tarafından ekranlara geliyor. Yapımcı Mehmet Bozdağ’ın oluşturduğu güçlü kadroda; Uğur Güneş ile Gülsim Ali başrolü paylaşırken, Cem Kurtoğlu, Ahmet Yenilmez, Nihat Altınkaya, Gözde Türker, İdris Nebi Taşkan, Ahmet Olgun Sünear, Emre Dinler, Çağlar Sayın, Eslem Akar, Rıdvan Aybars Düzey gibi birbirinden yetenekli isimler yer alıyor.

Peki, Al Sancak’ın akıbeti ne olacak?

Gelişen yeni bilgiler doğrultusunda dizinin sıkı takipçilerini mutlu edecek bir açıklama yapıldı. Al Sancak dizisinin önümüzdeki sezonda da heyecan dolu sahneleriyle yayınlanmasına devam edeceği belirtildi.

Yönetmen koltuğunda Günay Günaydın’ın oturduğu dizi, şu ana kadar 17 bölüm yayınlandı. Al Sancak dizisinin hangi tarihte sezon finali yapacağı da izleyici kitlesiyle paylaşıldı. Yapımcı Mehmet Bozdağ’ın kurucusu olduğu Bozdağ Film, 19. bölümünde sezon finali yaparak ekranlara yaz boyunca ara vermeye hazırlanıyor.