TV8 Yeni Dizisi Hicran'ın Başlama Tarihi ve Oyuncuları Açıklandı!

TV8 Yeni Dizisi Hicran'ın Başlama Tarihi ve Oyuncuları Açıklandı!

Bazı günlük diziler reytinglerde çok iyi bir başarı yakalıyor. Kanal 7 ekranında yer alan Emanet dizisi, yayınlandığı günden bu yana reyting rekorları kırıyor. Şimdi ise Hicran dizisi ekranlara gelmeye hazırlanıyor. İşte haberin tüm ayrıntıları...

A+A-

TV8 diğer kanallar gibi her gününü doldurmasa da yeni dizisini açıkladı. Prime time kuşağının ardından, günlük dizilere de yönelmeye karar veren TV8 izleyicileri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor.

Hicran Dizisi Şimdiden Merak Uyandırdı

Kırmızı Oda’ya veda eden kanalın elinde akşam kuşağın ait herhangi bir proje bulunmuyor. Süslü Korkuluk dizisi merakla bekleniyorken alınan son dakika bilgisine göre anlaşma sağlanamadığı için dizi netflix e geçme kararı aldı. Kanalın akşam kuşağı için şimdi iddialı bir yapım ile gündeme geldi. Annenin Sırrıdır Çocuk isimli dizide Engin Öztürk ve İrem Helvacıoğlu başrollerde yer alması izleyicileri bir hayli heyecanlandırdı. Gündüz kuşağında Canım Annem’den sonra TV8 yeni projesini açıkladı. Alınan bilgiler neticesinde Yapımcılığını Filmevi’nin üstlendiği Hicran dizisi gündüz kuşağında yer alacak. Dizinin oyuncu arayışları ise devam ediyor.

Hicran Dizisi Heyecanı Arttırdı

dizinin henüz konusu belli değil. fakat alınan bilgiler neticesinde Berk Bakioğlu Hicran dizisinin başrol oyuncusu olacak. Yönetmenliğini Gürsel Ateş’in üstlendiği Hicran dizisinde ayrıca Özlem Çınar da bulunuyor. Dizinin yan oyuncu kadrosu için de çalışmalar sürüyor.