Twitter Kullanıcılarına Müjdeli Haber! Twitter’a 4 Yeni Özellik Geliyor…

Twitter Kullanıcılarına Müjdeli Haber! Twitter’a 4 Yeni Özellik Geliyor…

Sosyal medyanın göz bebekleri arasında yer alan Twitter yeni özellikleri ile bomba gibi gelmeye hazırlanıyor. Yeni özellikler ile birlikte kullanıcılar hesaplarını kimlerinin göreceğini ve aramalarda kimlerini bulabileceği konusunda daha fazla kontrol sağlayabilecek. Herkesi dört gözle beklediği özellikler hakkında daha fazla bilgi…

A+A-

13,6 milyon kullanıcıya sahip Twitter dünyada en çok kullanılan uygulamalar arasında yer alıyor. Durum böyle olunca değişen teknolojiyle birlikte Twitter ekibi de uygulamalarını daha güncel ve kullanıcıların hoşuna gidebilecek şekilde değiştirmeye çalışıyor. Dört yeni özelliğini paylaşan Twitter kullanıcılarından geri bildirim istedi.

Twitter’in Yeni Özellikleri…

Gizli hesaba sahip kişiler ve takip etmediğimiz bir kişinin tweet’ine yanıt verirsek vermiş olduğumuz yanıt görünmüyordu. Bunun önüne geçen ekip yeni özellik ile eğer tweet herkese açık hale getirilip paylaşılır ise cevaplarda görünebileceğini söylenildi. Diğer özellik ise özellikle birçok Twitter hesabı olanları ilgilendiriyor. Yenilenen özellik ile Twitter’in ana kompozisyon penceresinden farklı bir hesaba geçmek için tasarlandı.

Twitter’da Gizlilik…

Diğer gelen iki özellik ise gizlilikle ilgili ilki keşfedilebilirlik ayarları yeniden düzenlendi. Diğer özellik ise Twitter kullanıcılarının sizi kullanıcı adınız ile aradığı zaman size bildirim gelmesi böylece hesabınızın keşfedilir olup olmadığını anlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu özellik çevrimiçi zorbalığı da sınırlamaya yardımcı olacak. Kendini geliştirmeye devam eden Twitter geri bildirimleri toplayarak yeni gelecek olan özellikleri geliştirmeye devam edecek.

Etiketler :