Üç Kız Kardeş Dizisinde Şok Ayrılık Yaşanıyor

Üç Kız Kardeş Dizisinde Şok Ayrılık Yaşanıyor

Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan üç kız kardeş dizisi reytinglerde zirveyi yetişti. Dizide yapılan değişiklikler ise dikkatlerden kaçmadı. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

 

İclal Aydın’ın aynı adlı eserinden uyarlanan üç kız kardeş isimli dizisi bu hafta yayınlanan 4. Bölümü ile herkesi şaşkına çevirdi. Salı akşamları çok iyi çıkış yakalayan Üç Kız Kardeş dizisi kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor.
Dizide Büyük Değişiklikler Yapıldı
Reha Özcan, İclal Aydın, Özgü Kaya ve Berker Güven gibi yetenekli oyuncuların başrollerinde yer aldığı Üç Kız Kardeş dizisi büyük değişiklikler ile gündeme geldi. Bu derece iyi giden dizide yapılan değişikler ise herkesi şaşkına çevirdi. Yapılan bu değişikliklerin senaristler aracılığı ile yapıldığı da biliniyor. Arka planda neden bu tür değişikliklere ihtiyaç duyulduğu izleyiciler tarafından merak ediliyor.
Üç Kız Kardeş Dizisinde Neler Oluyor?
Yayınlandığı günden bu yana çok iyi çıkış yakalayan dizinin değişim sebebi ortaya çıktı. Alınan bilgiler neticesinde izleyici açısından çok iyi sonuçlar elde eden diziye bu değişikliğin olumsuz yansıyacağı da endişeler arasında yer alıyor. Senaristler dizide çok iyi ilerleyerek izleyicilerin ilgisini kazandı. Ayrıca ekrandaki varlığını sessiz sedasız koruyan üç kız kardeş dizisi yavaş yavaş reytingleri tırmanarak birinci sıraya yerleşti. Dizinin uzun süre birinciliği rakiplerine bırakmayacağı da biliniyor. Ayrıca destan dizisi ile yarışan üç kız kardeş isimli dizi rakiplerini sorgulamayı başardı. Dizinin gelecek bölümlerde reytinglerde birincilik yakalayıp yakalayamayacağı da merak ediliyor.