Üç Kız Kardeş Dizisinin Final Bölümü İfşa Oldu! Üç Kız Kardeş Dizisi Final Yapıyor..

Üç Kız Kardeş Dizisinin Final Bölümü İfşa Oldu! Üç Kız Kardeş Dizisi Final Yapıyor..

Kanal D’nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş'in finali ifşa oldu. Dizinin büyük yankı uyandıran çifti Somer ve Türkan'ın başlarından geçecek olaylardan sonra sonun mutlu olmayacağının sinyalini verdi. Aşkları için büyük uğraşlar veren ama mutluluk yüzü göremeyen Türkan ve Somer, dizinin finalinde izleyicilerinin yüreklerini yakacak! İşte tüm merak edilenler...

A+A-

İclal Aydın'ın en çok okunan kitaplarından biri olan Üç Kız Kardeş, uyarlanarak televizyon ekranlarına taşınmıştı. Dizinin her bir bölümü izleyici tarafından rağbet görmeye devam ediyor. Başrollerinde Özgü Kaya, Berker Güven, Veda Yurtsever, Reha Özcan ve Iclal Aydın’ın yer aldığı dizi seyirci tarafından çok beğenilmişti. İzleyiciyi ekranlara kilitleyip, duygudan duyguya geçirmekte olan Üç Kız Kardeş dizisinin bu sezonunda final yapacağı duyurulmuştu. Ekranlardaki yerine nasıl veda edeceğinin ifşalandığı Üç Kız Kardeş dizisi, hüsrana uğrattı. İşte merak edilenler…

Türkan ve Somer aşkının konu edildiği dizi izleyici tarafından ilgiyle takip edilmekteydi. Dizinin son bölümünde Türkan boşanmakta inat etmeye devam ederken, Somer ise Türkan'ın peşinde koşturup duruyordu. Türkan'ın çalışmaya başladığı dükkanı satın alarak karşısına geçen Somer’in, artık sabrı kalmamıştı. Gelelim, Üç Kız Kardeş dizisini nasıl bir son bekliyor?

Son bölümde Türkan'ı kıskanmaktan bıkmış ve bu işi tamamen noktalamak isteyen Mine'nin hırsını Türkan’ı öldürmeye kadar vardıracağına dair iddialar epey konuşulmuştu. Büyük bir yankı uyandıran bu olaylar sonrası izleyici Somer ve Türkan aşkının mutsuz sonla biteceğini anlamış oldu. Gözü dönmüş hâldeki Mine'nin Türkan'ı ve bebeğini öldürme planları yapmış olması ise izleyiciye, Mine’ye Somer tarafından daha büyük bir nefretle sonuçlanacağını düşündürdü.

Kızı Kiraz’ı her fırsatta kullanarak Somer’in etrafından bir türlü gitmeyen Mine’nin davranışları seyirciler tarafından epey eleştirilmeye devam ediyor. Mine’nin diziden ayrılmasında ısrarcı olan bir kitlenin mevcut olduğu görülmekte. Sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?