Üç Kız Kardeş Dizisinin Reytingleri Ağızları Açık Bıraktı! Dizi Final mi Yapacak?

Üç Kız Kardeş Dizisinin Reytingleri Ağızları Açık Bıraktı! Dizi Final mi Yapacak?

İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisi istenilen başarıyı elde edemedi. Alınan bilgiye göre dizi çok iyi reytingler beklese de istenilen başarıyı yakalayamadı. Bundan dolayı Üç Kız Kardeş isimli dizinin final yapıp yapmayacağı şimdiden merak söz konusu oldu. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Salı günleri Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan üç kız kardeş isimli dizi istenilen başarıyı elde edemedi. 8 Mart akşamı yayınlanan üçüncü bölümün sonuçları iyi olsa dahi dizi ilk etapta çok iyi başarılar yakalamayı hedefliyordu.

Üç Kız Kardeş Dizisi Final mi Yapacak?

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan üç kız kardeş isimli dizi reytinglerde geri planda kaldı. Tüm kişiler kategorisinde 6’lı seviyelere çıkan dizi ikincilik elde etti. Kanal D ekranındaki dizinin güçlenerek ekranlara geleceği söylenirken dizi severler ise bu projenin yabana atılmaması gerektiğini belirtti. İclal Aydın kendi yazdığı hikayenin kahramanlarından biri olduğu da biliniyor. Somer karakterinde Berker Güven’in sergilediği performans izleyiciler tarafından çok tutuldu. Bunun dışında Üç Kız Kardeş dizisi kadına şiddet eleştirileri ile gindeme geldi. İlk 3 bölümü ile reytinglerde iyi bir başarı elde edemedi. Bundan dolayı dizinin bundan sonraki süreçte nasıl bir yol izleyeceği de merak konusu oldu.