Üç Kız Kardeş'te Türkan ve Somer Aşkı Heyecanı Devam Ediyo

Üç Kız Kardeş'te Türkan ve Somer Aşkı Heyecanı Devam Ediyo

Kanal D'nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş'in 40. bölümünde, Türkan ve Somer arasındaki duygusal aşk hikayesi izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor

A+A-

Kanal D'nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş, 40. bölümüyle izleyenlerine unutulmaz anlar yaşattı. Süreç Film'in yapımcılığını üstlendiği dizi, İclal Aydın'ın satış rekorları kıran aynı isimli romanından uyarlanmıştır. Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu ise yapımcılık görevini üstlenmektedir.

Dizi, tüm kişiler kategorisinde gün birinciliğini elde ederek başarısını bir kez daha kanıtladı. Somer ve Türkan arasındaki aşk hikayesi ise herkesi derinden etkiledi.

Geçmişte Türkan'a yaşattığı acıların pişmanlığıyla hareket eden Somer, yeniden evliliklerini kurtarmak için elinden geleni yapıyor. Ancak, Türkan'ın kalbindeki acılar Somer'in peşini bırakmıyor.

Sosyal medyada büyük ilgi gören sahnelerden biri ise, Mine'nin Türkan'ın iş yerine gitmesi ve Somer'in bebeğinin ilk kalp atışlarını duyduğu sahne oldu.

Yeni bölümde neler olacağı ise izleyicileri meraklandırıyor. Türkan, Somer'in yokluğuna alışamıyor ve Somer, gelinlikle kapısına gelerek yeniden bir araya gelmeye çalışıyor. Sadık, ailesini tekrar etrafında topluyor ve Rüçhan ise polis ekipleri tarafından karakola götürülüyor.

Dizinin yönetmenliğini Eda Teksöz üstlenirken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor. Oyuncu kadrosunda ise İclal Aydın, Reha Özcan, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Ören ve Ayça İnci gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak bir aile öyküsüyle izleyicilerin büyük beğenisini kazanan Üç Kız Kardeş, Salı akşamları Kanal D'de seyircisiyle buluşuyor. Dizi, Türkan ve Somer arasındaki aşk hikayesi ile izleyicilerini ekran başına kilitlemeye devam ediyor.