Üç Kuruş Dizisi Beklenen Transferi Yaptı! Üç Kuruş Dizisine Aranan Kan Bulundu!

Üç Kuruş Dizisi Beklenen Transferi Yaptı! Üç Kuruş Dizisine Aranan Kan Bulundu!

Show ekranlarının yeni dizisi Üç Kuruş'a daha ilk haftasından bomba bir transfer geliyor. Birçok film ve diziden tanıdığımız usta oyuncuyu dizinini ikinci bölümünde kadroya dahil olmuş bir şekilde göreceğiz. İşte bomba transfer hakkında tüm detaylar...

A+A-

Show ekranlarının Çukur dizisinin final olduğu tarihten beri büyük bir merakla beklenen Üç Kuruş dizisi geçtiğimiz günlerde pazartesi akşamı ilk bölümüyle yayın hayatına başladı. Dizi daha ilk bölümünden çok büyük bir ilgi görerek reyting listelerinde AB ve ABC sıralamalarında zirveye yerleşti. Dizinin bu kadar başarılı olması zaten bekleniyordu. Çünkü hayran kitlesi daha başlamadan belirli bir büyüklüğe ulaşmıştı.

Üç Kuruş dizisine dev transfer! Usta oyuncu kadroda...

Üç Kuruş dizisinde dizinin kadrosuna yeni transfer olacak isim birçok kişinin yakından tanıdığı usta isim Zafer Algöz katıldı. Dizinin heyecanını ikiye katlayacağı şimdiden tahmin edilen oyuncunun transfer herkesi çok sevindirdi. Yeni bölüm daha büyük bir heyecanla beklenilmeye başlandı.

Yeni transfer hangi karakteri canlandıracak ?

Oyuncunun çok beğenilecek bir karakteri canlandıracağı bilinse de, bu karakter hakkında detaylar şimdilik bilinmiyor. Bu konu çok merak edilse de yeni gelen bilgiler arasında buna dair herhangi bir detay verilmedi. Karakterin detayları paylaşıldığında sitemiz üzerinden sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.