Üç Kuruş Dizisi Çukur'un Yokluğunu Aratmayacak! Bomba Gibi Geliyor..

Üç Kuruş Dizisi Çukur'un Yokluğunu Aratmayacak! Bomba Gibi Geliyor..

Show TV ekranlarının uzun zamandır beklenen yeni dizisi Üç Kuruş bu akşam başlıyor. Aksiyon dizisi olacağı bilinen Üç Kuruş dizisinin yayınlanacak ilk bölümüyle beraber seyircilerim bütün merakları giderilecek. Bakalım seyirci Üç Kuruş'u beğenecek mi?

A+A-

Show TV ekranlarında bu akşam yeni bir dizi daha başlıyor. Adı Üç Kuruş olan dizisinin ismini geçtiğimiz sezon final olan birkaç yıl boyunca Show TV ekranlarının reyting rekorları kıran Çukur dizisinin finalinde öğrenmiştik. İlk bilgileri Çukur dizisinin final bölümünde paylaşılan Üç Kuruş çok uzun zamandır büyük bir merakla bekleniyordu.

Üç Kuruş dizisi kısa konusu;  Kendine has karakterleri ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı’nın “koruyucusu” konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro’nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe’nin arasındaki kovalamaca oyunu bir cinayet vakasıyla ters yüz olur. Katili yakalamak için girdikleri yollar onları hiç tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır.

Üç Kuruş dizisi Çukur'un yerini almaya geliyor...

Üç Kuruş dizisi öyle bir iddia ile geliyor ki birçok kişi Çukur'un yerini alabileceğini belirtiyor. Şimdilerde Üç Kuruş dizisinin Çukur gibi büyük reyting oranlarına ulaşıp, ulaşılamayacağı merak ediliyor. Tüm bunlar yarın reyting sonuçlarının açıklanmasıyla beraber belli olacak.

Üç Kuruş bu akşam Show TV ekranlarında....