Üç Kuruş Dizisi Final mi Yapıyor? İşte Tarih Verildi

Üç Kuruş Dizisi Final mi Yapıyor? İşte Tarih Verildi

Show TV ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan üç kuruş isimli dizinin final yapacağı söyleniyor. Alınan bilgiler neticesinde çukur ve içerde isimli dizinin ardından pazartesi akşamları damga vuran dizi ile alakalı iddialar ortaya atılıyor. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Pazartesi akşamlarının fenomen dizisi olan üç kuruş isimli dizi bir süre sonra istenilen başarıyı elde edemedi. Show TV beklemediği bir reyting tablosu ile karşı karşıya kaldı. Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Aslıhan Malbora gibi yetenekli oyuncuların başrollerinde yer aldığı dizi roman mahallelerinde geçen bir hikayeyi konu aldı. İyi bir başlangıç yapan dizinin ilerleyen bölümlerde heyecan sağlayamadığı söyleniyor.

Üç Kuruş Dizisi İçin Geri Sayım Başladı

Çukur dizisinin devamı olarak lanse edilen üç kuruş isimli dizi bilinmezlik denklemine doğru ilerledi. Bunun ardından çukur gibi dizinin fenomen olamadığı da belirtildi. İlk etapta çok iyi çıkış yakalayan dizi ilerleyen bölümlerde izleyiciyi kaybetti. Bundan dolayı dizinin ikinci sezonu göremeyeceği ortaya çıktı. Alınan bilgiler neticesinde 14 Mart pazartesi günü dizinin 18. Bölümü ekrana geliyor. Reytinglerde istenilen başarıyı elde edemeyen dizinin finale adım adım yaklaştığı da söyleniyor. Ayrıca üç kuruş isimli dizinin 10 bölüm sonra biteceği böyle planlar yapıldığı kulislerde konuşuluyor. Reytinglerde hızlı bir düşüş olduğu taktirde dizinin daha erken biteceği de belirtildi.

 

Etiketler :