Üç Kuruş Dizisi Resmi Açıklamada Bulundu! Başlama Tarihi Ve Oyuncu Kadrosunu Açıkladı!

Üç Kuruş Dizisi Resmi Açıklamada Bulundu! Başlama Tarihi Ve Oyuncu Kadrosunu Açıkladı!

Üç kuruş dizisi fragmanı yayınlandı. Oyuncu kadrosu açıklandı. Başlama tarihi verildi. Aras Bulut İynemli`de oyuncu kadrosunda olması gerektiği söylendi. Üç Kuruş Dizisi ne zaman başlıyor?

A+A-

Show TV ekranlarında en çok izlenme sayısına ulaşmayı başaran Çukur dizisi, bu sene final kararı almış ve ekranlara veda etmişti. Başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli`nin başrollerde yer almış olduğu dizi kemik izleyici kadrosu tarafından sıkı takip ediliyordu. Kulislerden alımış olan bilgiler neticesinde Çukur dizisinin devamı olacak dizi ortaya çıkmış oldu.
Fragman Ekranlara Geldi!

Üç Kuruş dizisiyle gündeme gelmiş olan Show TV, seyirciyi mest etmeye hazırlanmakta. Bunun dışında alınmış olan bilgiler aracılığı ile Üç Kuruş isimli dizinin fragmanı ekranlara gelmiş oldu. Dizi Roman mafya lideri olan Kartal ve Organize Şube Baş Komiseri Efe arasındaki çekişmeyi ekranlara taşıması bekleniyor. Ve de Üç Kuruş isimli dizinin Ekim ayında izleyici karşısına çıkacağı bilinmekte
Sosyal Medyada Gündem Oldu!
Sosyal medyada gündem olmuş olan Üç Kuruş dizisi şimdiden büyük bir merakla beklenmekte. Ayrıca dizi severler, Aras Bulut İynemli`nin de Üç Kuruş isimli dizinin kadrosunda olması gerektiği söylendi. Bunun ardından dizinin oyuncu kadrosu herkesi şaşkına çevirmeyi başardı. Pazartesi günü ekranlara çıkmaya hazırlanan Üç Kuruş dizisinin oyuncu kadrosunda Uraz Kaygolaroğu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora gibi birbirinden başarılı oyuncular yer almakta. Yasak Elma dizisi ile ön plana çıkmış olan Nesrin Cavadzade`nin hayat verecek olduğu karakter ise şimdiden büyük merak konusu oldu.
Üç Kuruş dizisinde Aliço karakterine Rıza Kocaoğlu hayat verecek. Bunun yanı sıra dizide Aras Bulut İynemli`nin olacak olması da iddia edilmekte. İddiaların ardından gözler Aras Bulut İynemli`nin yapacak olduğu açıklamaya çevrildi.