Üç Kuruş Dizisi Sezona Nasıl Başladı? Reytingler Hayal Kırıklığı Yaşattı..

Üç Kuruş Dizisi Sezona Nasıl Başladı? Reytingler Hayal Kırıklığı Yaşattı..

Geçen akşam sezona ilk kez adım atan Üç Kuruş dizisinin aldığı reytingler merakla bekleniyordu. Dizinin aldığı reyting sonuçları geçtiğimiz saatlerde belli oldu.1 Kasım tarihinin reyting sonuçlarının olduğu lise paylaşıldı. İşte merakla beklenen sonuçlar...

A+A-

Çukur dizisinin final olduğu günden beri merakla beklenen Üç Kuruş dizisi sonunda geçtiğimiz akşam ilk bölümüyle ekranlara geldi. Daha şimdiden çok büyük bir ilgi gören Üç Kuruş sosyal medyada ki en çok konuşulan diziler arasında da kısa bir zamanda zirveye yerleşti. Dizinin aynı başarıyı reyting sonuçlarında da göstermesi beklendi.

Üç Kuruş dizisinin reyting sonuçları belli oldu!

Üç Kuruş dizisinin reyting sonuçları sabah saatlerinde açıklandı. Dizinin TOTAL listesinde zirvede yer alması beklenirken ikinci sıraya yerleşti. Üç Kuruş buna rağmen AB ve ABC listeleri arasında da ilk 5 proje arasında kendine yer bulmayı başarabildi. Dizinin reytinglerini daha arttırması bekleniyor.

Üç Kuruş dizisi zirveyi alabilecek mi?

Üç Kuruş dizisi bu hafta ilk bölümüyle zirvede yer alamasa da, gelecek hafta zirveyi zorlayabileceği benziyor. Tabi Üç Kuruş yeni başlayacak projeler arasında geriye doğru da gidebilir. Özellikle Uyanış dizisi Üç Kuruş'un daha fazla oranda reyting kaybetmesine yol açabilir. 

Bakalım haftaya reyting sıralamasında nasıl değişiklikler olacak ?