Üç Kuruş Dizisinde Geçişteki Tüm Sırlar Gün Yüzüne Çıktı!

Üç Kuruş Dizisinde Geçişteki Tüm Sırlar Gün Yüzüne Çıktı!

Yayınladığı günden bu yana reyting rekorları kıran Üç kuruş dizisi, kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor. Dizinin yeni bölümde ne olacağı ise herkes tarafından merak söz konusu oldu. Gerçeklerin bir fotoğraf ile ortaya çıkacak olması ekran başındakileri heyecanlandırdı. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Oyuncu kadrosu ve konusu ile kısa sürede tüm dikkatleri üzerine çeken Üç Kuruş dizisi kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor. Alınan bilgiye göre dizideki bir detay ile sır gerçek ortaya çıkıyor. İzleyiciler ise bu durumdan son derece memnun görünüyor.

Üç Kuruş Dizisinde Gerçekler Yüzünü Gösterdi

Show TV’nin Ay Yapım imzalı dizisi Üç Kuruş, çarpıcı gelişmeler ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Kartal, Baybars ve Neriman’ın geçmişte birlikte çekildiği fotoğrafı gördü. Bunun ardından Halasının Baybars’la olduğu fotoğraf karşısında büyük bir şok yaşadı. Dizi severler ise bu durum karşısında Kartal’ın vereceği tepkiyi merak ediyor.

Üç Kuruş Dizisinde Heyecanlı Sahneler

Gerilim ve heyecanı hiç düşürmeyen Üç Kuruş dizisi, 16. Bölümünde İzleyicileri ekranlara kilitlemeyi başardı. Alınan bilgiler neticesinde İrfan’ın ölüm listesinde olduğu ortaya çıktı. Bu durum karşısında Kartal, Neriman ile arasını düzeltmek ister. Kartal’a bir adım atıp ondan af diledi ve bunun ardından ikili barıştı. Baybars’ın gönderdiği bir fotoğraf ise ortalığı karıştırdı. Baybars ve Neriman’ın yıllar önce birlikteyken çekilen fotoğraf, Kartal’ın eline geçti. Kartal’ın Neriman’a öfke dolu bakışları izleyicileri şaşkına çevirmeyi başardı. Dizi severler, Üç Kuruş dizisinin yeni bölümünde ne olacağını merak ile bekliyor.