Ufuklar ve Sınırlar Dizisinin Yayın Tarihi ve Oyuncu Kadrosu Açıklandı..

Ufuklar ve Sınırlar Dizisinin Yayın Tarihi ve Oyuncu Kadrosu Açıklandı..

TRT, Mustafa Kara'nın yönetmenliğinde çekilen ve Akın Aksu'nun senaryosunu yazdığı "Ufuklar ve Sınırlar" adlı yeni dizi projesiyle izleyicileri etkisi altına almayı hedefliyor. Dijital platform Tabii'de yayınlanacak dizi, Cihangir'de geçen bir oyuncular dünyasının hikayesini anlatacak. Başarılı bir oyuncu kadrosuyla dikkat çeken yapım, toplamda 10 bölüm olarak izleyiciyle buluşacak.

A+A-

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT), heyecanla beklenen yeni bir dizi projesiyle izleyicileri ekran başına çekmeye hazırlanıyor. Mustafa Kara'nın yönetmenliğini üstlendiği ve Akın Aksu'nun senaryosunu yazdığı "Ufuklar ve Sınırlar," Türk televizyon dünyasında yeni bir soluk getirmeye aday.

Dijital platform Tabii'de yayınlanacak olan dizi, Cihangir'de geçen bir oyuncular dünyasının hikayesini ele alacak. Oyuncuların sahne arkası yaşamlarını ve kariyerlerini mercek altına alacak olan "Ufuklar ve Sınırlar," izleyicilere farklı bir bakış açısı sunmayı amaçlıyor.

Başarılı Oyuncu Kadrosuyla Dikkat Çekiyor

Dizide başarılı bir oyuncu kadrosu bir araya geliyor. Ali İpin, "Nedim" karakteriyle; Kaan Taşaner, "Barış" karakteriyle; Tuba Ünsal, "Irmak" karakteriyle; Serhat Tutumluer, "Saygın" karakteriyle; Seda Akman, "Meray" karakteriyle; Özlem Conker, "Ülkü" karakteriyle; Serkan Ercan, "Emir" karakteriyle; Ozan Çelik, "Kerim" karakteriyle; ve Sema Şimşek, "Pelin" karakteriyle diziye renk katacaklar.

Toplamda 10 Bölüm

"Ufuklar ve Sınırlar," toplamda 10 bölüm olarak planlanıyor. TRT'nin dijital platformu Tabii'de izleyicilerle buluşacak olan dizi, seyircilere sürükleyici bir hikaye ve güçlü oyunculuk performansları sunmayı hedefliyor. Türk televizyonunun yeni ve heyecan verici yapımlarından biri olan "Ufuklar ve Sınırlar," izleyicilerin merakını şimdiden cezbetmeyi başardı