Uğur Güneş'ten Bir Zamanlar Çukurova Detayı! Diziye Geri Dönecek mi?

Uğur Güneş'ten Bir Zamanlar Çukurova Detayı! Diziye Geri Dönecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova'nın Yılmaz'ı olan Uğur Güneş, sosyal medyada yaptığı bir paylaşım sonrasındaki gelişmeler neticesine diziye geri döneceğini düşündürdü. Uğur Güneş Bir Zamanlar Çukurova dizisine dönerse izleyiciler bu durumu olumlu karşılayacak. Paylaşıma yorum atan eski rol arkadaşı Melike İpek Yalova ise heyecanı artırdı.

A+A-

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde canlandırdığı karakterin ölmesi sonucu diziden ayrılan Uğur Güneş, bu ayrılıkla sevenlerini üzmüştü. Çünkü başarılı oyuncunun dizide daha uzun süre yer alması bekleniyordu. Ancak bu ayrılık sonrasında çeşitli isimlerin de diziye veda etmesi senaryoyu bambaşka bir noktaya getirmişti. Uğur Güneş'in Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrılma nedeni kişisel meselelerle ilgili olduğu iddia edilse de söz konusu gelişmelere bakıldığında bunun hala tartışılabilir bir noktada yer alması dikkat çekiyor. Konuyla ilgili resmi bir açıklamanın yer almaması veya dizi yapımcılarıyla bir samimiyet gözlenmemesi nedeniyle Uğur Güneş'in şahsi nedenler öne sürerek diziden ayrıldığı düşünülüyor.

Uğur Güneş'in Paylaşımı Hayranlarını Sevindirdi!

Uğur Güneş, sosyal medyada yaptığı paylaşımda sürpriz bir gelişme ile karşılaştı. Aslında bu gelişmeyi daha çok izleyicilerin karşıladığını belirtmek lazım. Oyuncunun eski rol arkadaşı Melike İpek Yalova'nın yorum atması dizi gündemini çalkaladı. Geçmişten alıntı yaparak esprili bir dille yorum atan ünlü oyuncunun bu hamlesi hiç beklenmiyordu. Aralarındaki dostluğun hala devam ettiğini görmek izleyicilere de iyi geldi. Aynı zamanda bu yorum sonrası bazı gelişmeler ünlü oyuncunun Bir Zamanlar Çukurova'ya geri döneceğini düşündürdü.

Uğur Güneş Bir Zamanlar Çukurova'ya Dönecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde canlandırdığı karakteri ölen Uğur Güneş'in diziye devam etmesi şu an için muhtemel gözükmüyor. Bu konuda herhangi bir somut adım dahi atılmadığı ve hayat verdiği karakter öldüğü için kendisini Bir Zamanlar Çukurova'da göremeyebiliriz. Ancak sevilen oyuncunun farklı projelerde yine eski rol arkadaşlarıyla birlikte olması beklenmekte. Önümüzdeki aylarda böyle bir projenin çıkması ise kimseyi şaşırtmaz.