Ünlü Oyuncu Esra Bilgiç'ten Sert Yalanlama! Hayranları Arkasında Durdu..

Ünlü Oyuncu Esra Bilgiç'ten Sert Yalanlama! Hayranları Arkasında Durdu..

Şimdilerde Kanunsuz Topraklar dizisinde gördüğümüz güzel oyuncu Esra Bilgiç hakkında geçtiğimiz günlerde birkaç iddia ortaya atılmış ve bu iddialara başta hayranları olmak üzere herkes çok şaşırmıştı. Ünlü oyuncu bu iddiaları kesin bir dille yalanladı.

A+A-

Geçen sezon Ramo dizisinde canlandırdığı Sibel karakteri ile şöhretini büyük ölçüde arttıran başarılı oyuncu Esra Bilgiç şimdilerde ise FOX TV ekranlarında yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisinde sevenlerinin karşısına çıkıyor. Burada da çok ilgi çekici bir karakter olan Gülfem'i canlandıran güzel oyuncuyla ilgili geçtiğimiz günlerde farklı iddialar ortaya atıldı.

Esra Bilgiç hakkında şok eden iddialar!

Ünlü oyuncunun bir reklam filminin çekimde "Vitamin gelmeden sete çıkmam" dediği ve kaprislerde bulunduğu iddia edilmişti. Başta hayranları olmak üzer herkesi şaşırtan bu iddialara kimse inanmak istemese de, doğru olarak kabul edenlerde oldu.

Ünlü oyuncudan o iddialara sert yalanlama...

Oyuncu kendisi hakkına çıkan bu iddialara resmi instagram hesabından "Çamur at izi kalsın. Çok ayıp. Bu yapılan haksızlık. Rica ederim çıkan haberlere itibar etmeyin" ifadelerini kullanarak cevap verdi. Oyuncunun hayranlarından kendisine çok büyük bir destek geldi.