Ünlü Oyuncu Kahraman Babam'dan Sonra Gerçekten Baba Oluyor! Hayranlarını Sevindiren Haber..

Ünlü Oyuncu Kahraman Babam'dan Sonra Gerçekten Baba Oluyor! Hayranlarını Sevindiren Haber..

Show TV ekranlarının düşük reyting sonuçlarından dolayı final olmak zorunda kalan Kahraman Babam dizisinin başrol oyuncusu Görkem Sevindik bu dizide baba rolünü canlandırmıştı. Başarılı oyuncu diziden sonra gerçekten baba adayı oldu.

A+A-

Show TV ekranlarının bu sezon yayınlanan en şanssız dizilerinden biri olan Kahraman Babam geçtiğimiz sezon sadece bir bölüm yayınlanmış, sonrasında ise düşük reytinglerden dolayı yayın hayatına son verilmişti. Dizi yaz sezonun başlarında tekrar başlamış ama bu şansı da iyi kullanamamış ve sonunda final olmak zorunda kalmıştı. Dizi aslında çok sevilmiş ama bir türlü reyting oranlarını düzeltememişti. Projenin erken vedası birçok kişiyi üzse de, bu karar iptal edilemedi.

Kahraman Babam dizisinin Uğur'u gerçek hayatta baba oluyor!

Kahraman Babam dizisinde ilk kez bir baba rolünü canlandıran başarılı oyuncu Görkem Sevindik bu rolüyle büyük bir beğeni toplamıştı. Daha önce hiç bir dizisinde baba rolünü canlandırmayan oyuncunun bu deneyimi kendisini de çok mutlu etmişti. Dizide ilk kez baba olan oyuncu şimdilerde gerçek hayatta da baba olmaya hazırlanıyor. Oyuncudan gelen bu müjdeli haber hayranlarını sevince boğdu.

Kahraman Babam yeniden başlayacak mı?

Geçtiğimiz haftalarda final olan Kahraman Babam dizisinin tekrar başlama ihtimal yok denecek kadar az. Diziye iki kez şans verilse de bir türlü istenilen reytingleri alamadı. Bu yüzden projeye bir şans daha verilmesi imkansız olarak görülüyor.