Ünlü Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu Yasını Hayranlarıyla Paylaştı!

Ünlü Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu Yasını Hayranlarıyla Paylaştı!

Türkiye'nin en çok tanınan ve sevilen erkek oyuncularından biri olan başarılı isim Kenan İmirzalıoğlu son zamanlarda ülkemizin yaşadığı kötü durumlar yüzünden hissettiklerini sevenleri ile paylaştı. Kenan İmirzalıoğlu'nun bu tepkisi herkesi çok etkiledi.

A+A-

Şimdilerde ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunuculuğunu üstlenen, oyunculuk hayatı boyunca Türkiye'nin en çok izlenen, reyting rekortmen projelerinde yer almış başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu son zamanlarda ülkemizin yaşadığı kötü durumlar hakkında konuştu. Oyuncu tepkilerini sevenleri ile paylaştı.

Kenan İmirzalıoğlu isyan etti!

Ünlü oyuncu açıklamasında 

“İçimiz yanıyor gerçekten. Tatildeydik belki ama denize girmemize rağmen, içimiz soğumuyordu. Sinem’in de canı çok sıkıldı, ben sütünden endişelendim. Orada birçok insanı tanıyoruz, yaşayan arkadaşlarımız var, içimiz kan ağlıyor. Elimizden geldiğinde yardımcı olmaya çalışıyoruz ama ciddi bir afet. Ağaçta gerçekten bir can gibi, tekrar o canın ağaç olmasını 25-30 sene bekleyeceğiz.”

Oyuncu öte yandan kızını emziren eşi Sinem Kobal’ın üzüntüden sütünün kesilmesinden de korktuğunu belirtti. Ünlü isim, “Olmadı, üzülüyor tabii, etkiliyor. Çünkü haberleri takip edince gerçekten insanın içi yanıyor. Ciğerimiz yandı. Allah bizi böyle felaketlerden korusun” ifadelerini kullandı. Bu paylaşımda kısa zamanda çok büyük bir destek geldi.