Ünlü Oyuncu Kuruluş Osman Dizisinden Kovuldu mu? Yapımcıya İzleyiciden Tepki Gecikmedi!

Ünlü Oyuncu Kuruluş Osman Dizisinden Kovuldu mu? Yapımcıya İzleyiciden Tepki Gecikmedi!

Yayıldığı günden bu yana reyting rekorları kıran Kuruluş Osman dizisi kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor. Alınan bilgiler neticesinde Kuruluş Osman dizisinde çok sevilen Yıldıray Şahinler, ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Bu durum Yıldıray Şahinler’in sıkı takipçilerini de bir hayli üzdü. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

ATV ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Kuruluş Osman dizisi, gerek oyuncu kadrosuyla gerek çektiği kaliteli sahneleri ile İzleyicilerden tam not almayı başardı. Bunun dışında kulislerinden alınan bilgiye göre Kuruluş Osman dizisinde çok sevilen Yıldıray Şahinler dizinin oyuncu kadrosuna veda etmeye hazırlanıyor. Bilecik tekfuru karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Yıldıray Şahinler’in diziden neden ayrıldığı ise sorgulanıyor.

Yıldıray Şahinler, Ekranlara Veda Ediyor

Yeteneği ile ön plana çıkan Yıldıray Şahinler Kuruluş Osman dizisine veda ediyor. Bu zamana kadar Avrupa Yakası, Ulan İstanbul, Elveda Rumeli gibi kaliteli yapımlar da yer almış. Dizi severler ise yetenekli oyuncunun ekranlara veda etmesini sorguluyor. Yetenekli oyuncu Yıldıray Şahinler’den ise bu konu ile ilgili herhangi bir açıklama gelmedi.

Kuruluş Osman Dizisinde Bir Ayrılık Daha

Kuruluş Osman dizisinde aktif olarak rol alan Yıldıray Şahinler, Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin başrollerinde yer aldığı İçerde dizisinde de yoğun ilgi görmüştü. Yetenekli oyuncu Yıldıray Şahinler, şimdi rol aldığı Kuruluş Osman dizisine veda etmeye hazırlanıyor.