Ünlü Oyuncu Murat Yıldırım Ramo'yu Unutmadı! Yeniden Çekilebileceğini Müjdeledi..

Ünlü Oyuncu Murat Yıldırım Ramo'yu Unutmadı! Yeniden Çekilebileceğini Müjdeledi..

Ünlü Oyuncu Murat Yıldırım büyük bir merakla beklenen eski dizisi Ramo hakkında konuştu. Ünlü oyuncunun açıklamaları ile beraber seyircilerin hayranı ikiye katlandı. Rekortmen dizi Ramo'nun yeniden çekilebileceği müjdesini verdi.

A+A-

Son zamanlarda yeni dizisi ile gündemde olan ünlü oyuncu Murat Yıldırım'ın sezona Aziz dizisiyle çok hızlı bir adım atması bekleniyor. Show TV'de yayınlanması beklenen dizi şimdiden heyecanla beklenirken, ünlü oyuncu eski dizileri hakkında açıklamalarda bulundu. Ramo'yu unutmadığı bir kez daha belli oldu.

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım eski dizisi Ramo hakkında konuştu!

Oyuncu açıklamalarında uncu  “Ramo bizim için de sürpriz oldu. Damağımızda kaldı. O tarz işler hep devam edecekmiş gibi geliyor. Suskunlar mesela hala öyle. Ramo da bunlardan bir tanesi olacaktı, benim için de öyle seyirci için de öyle olduğunu düşünüyorum. Sinema filmi olabilir, dijital olabilir.” Bu açıklamlar sonra seyircinin heyecanı ikiye katlandı.

Ramo dizisi yeniden başlayabilir

Oyuncunun açıklamalarından da gördüğümüz gibi Ramo dizisinin yeniden başlaması mümkün. Her ne kadar Ramo beklenmeyen bir şekilde final olsa da, hala büyük bir hayran kitlesine sahip. Bu yüzden dizinin yeniden ekranlara gelme ihtimali büyük bir heyecan uyandırdı. Şimdilerde herkes bu haberle ilgili yeni gelişmeleri bekliyor.