Ünlü Oyuncu Oktay Kaynarca'dan O İddialara Çok Sert Yanıt! Masumlar Apartmanı'na Gelmeyecek..

Ünlü Oyuncu Oktay Kaynarca'dan O İddialara Çok Sert Yanıt! Masumlar Apartmanı'na Gelmeyecek..

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca'nın yeni dizisinin TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi olacağı iddia edilmişti. Başarılı oyuncu bu iddialara sosyal medya hesabından çok sert bir şekilde cevap verdi. İşte tüm detaylar...

A+A-

ATV ekranlarının fenomen olan reyting rekortmen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi beklenmeyen finaliyle çok büyük bir hayal kırıklığına sebep olarak izleyicilerini üzmüştü. Hala yasta olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hayranları kendilerini çok şaşırtan bir haberle karşı karşıya kalmıştı. O da dizinin başrolü Oktay Kaynarca'nın başka bir dizi ile anlaşması.

Oktay Kaynarca Masumlar Apartmanı dizine gelecek mi ?

Geçtiğimiz günden itibaren birçok site Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli karakterini canlandıran Oktay Kaynarca'nın TRT 1 dizisi Masumlar Apartmanı'na transfer olacağını iddia etmiş, hatta çok kesin konuşmuştu. Bu iddialara ünlü oyuncu tarafından çok sert bir şekilde yanıt verildi.

Oktay Kaynarca'dan o iddialara çok sert yanıt!

Oktay Kaynarca kendisinin Masumlar Apartmanı'na transfer olacağı konusunda ki iddialara sosyal medya hesabından şu şekilde cevap verdi. “Kopyala yapıştırcılara, tıklanma simsarlarına, uydurukçu sosyal medyacılara, bilmemnecilere itibar etmeyin.. Bir projeye falan dahil olduğum yok.. Benim haberimi benden” bu sayede de ünlü oyuncunun Masumlar Apartmanı dizisine transfer olmadığı kesinleşmiş oldu.