Ünlü Oyuncu Yürekleri Ağza Getirdi! Sağlık Durumunu Paylaştı..

Ünlü Oyuncu Yürekleri Ağza Getirdi! Sağlık Durumunu Paylaştı..

Birçok dizi ve filmde yan karakterleri canlandıran başarılı oyuncu Hülya Duyar sağlık durumunda yaşanan son gelişmeler ile tüm hayranlarını korkutmuş, yürekleri ağza getirmişti. Şimdilerde ise oyuncudan herkesi sevindiren güzel haber geldi.

A+A-

Son olarak Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde gördüğümüz başarılı oyuncu Hülya Duyar bu proje haricinde daha birçok dizi ve filmde yer alarak büyük bir şöhrete ulaşmıştı. Oyuncu şimdiye kadar çok az başrollerde oynasa da, canlandırdığı yan karakterle de çok sevilmiş ve büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Oyuncunun sağlık durumun hakkında son gelen bilgiler herkesi korkutmuş ve endişelendirmişti. Ama bugün herkesin içini ferahlatan haber geldi.

Ünlü oyuncu Hülya Duyar'ın sağlık durumun nasıl ?

Ünlü oyuncu  Hülya Duyar geçtiğimiz günlerde yer aldığı bir reklam filminin çekimlerinde fenalaşmış ve apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Başarılı oyuncunun  beyninde büyük bir tümör olduğu tespit edilmiş ve bu haber sevenlerini şoke etmişti.  Oyuncunun ameliyata alındığı öğrenilmiş ve sağlık durumu hakkında açıklama gelmesi bekleniyordu. Oyuncunun resmi sosyal medya hesabından gerçekleşen paylaşımda  "Hülya'mız ameliyattan çıktı. Prof. Dr. Uğur Türe, ameliyatın çok başarılı geçtiğini belirtti." ifadeleri kullanıldı. Bu haberle beraber oyuncunun hayranları rahat bir nefes aldı.

Ünlü oyuncu yeni bir projede yer alacak mı?

Oyuncunun şimdilik herhangi bir projede sevenlerinin karşısına çıkması beklenmiyor. Bu konunun ilerleyen günlerde netleşmesi bekleniyor.