Ünlü Şarkıcı Alişan Hayatının Kabusunu Yaşadı!  Alişan’dan Herkesi Yasa Boğan Haber!

Ünlü Şarkıcı Alişan Hayatının Kabusunu Yaşadı! Alişan’dan Herkesi Yasa Boğan Haber!

Ünlü türkücü ve oyuncu Alişan, çok zor dururumda. Alişan’ın kardeşi Covid-19’a yakalandı. Sağlık durumunun ciddi olduğu bilinen Selçuk Tektaş’ın Maslak’ta bir özel hastanede tedavi gördüğü biliniyor. Şarkıcı Alişan ise kardeşinden aldığı haberler yıkıldı.

A+A-

Ünlü türkücü, oyuncu ve sunucu Alişan, hayatımızda çok uzun bir süredir yer alıyor. Bazıları onu müzikleri ile bazıları ise oyunculuğu ile tanıyor. Ülkemizde ilk defa 1991 yılında Derdo- Elazığ’ın Güzelleri albümü ile müzik piyasasına çıkan şarkıcı, oyunculuk kariyerinde ise Cennet Mahallesi’ndeki performansı ile dikkatleri üstüne çekmişti. Sunuculuk kariyerinde ise en son Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında yer aldı. Programın bitmesinin ardından tatile giden Şarkıcı beklenmedik bir haber ile geri döndü.

Alişan’dan Kötü Haber!

Kısa bir süre önce Alişan ve abisi Selçuk Tektaş Covid-19’a yakalandığına dair haberler çıkmıştı. Alişan hastalığı ayakta atlatarak kurtuldu. Kardeşi ise hastaneye kaldırıldı. Maslak’ta özel bir hastaneye kaldırılan Tektaş’ın sağlık durumunun ciddi olduğu biliniyor. Durumla ilgili Alişan ve Buse Varol çiftinden herhangi bir açıklama gelmedi. Peki Selçuk Tektaş kimdir?

Selçuk Tektaş Kimdir?

Selçuk Tektaş, Alişan’ın kardeşi aynı zamanda menajeridir. Tektaş 2009 yılında Merve Tektaş ile evlendi.  Çiftin 2 tanede kızı oldu. Bu durumun ardından Buse Varol ise sosyal medya aracılığı ile “Mucizelerle dolu bir gün olsun” sözlerini paylaştı.

Etiketler : ,