Ünlü Sunucu: Alişan ve Eşi Buse Varol'un Ayrıldığını Duyurdu! Buse Varol ve Alişan Gerçekten Ayrıldı mı?

Ünlü Sunucu: Alişan ve Eşi Buse Varol'un Ayrıldığını Duyurdu! Buse Varol ve Alişan Gerçekten Ayrıldı mı?

Alişan ve Buse Varol için yine ayrılığın yolu ggözüktü. Buse Varol'un mahkemeye gittiği iddia edildi. Beyaz Tv'de Bir programda ortaya çıkan açıklaması herkesi şaşırttı. İkili neden kavga etti? Alişan ve eşi Buse Varol için ne dedi? İşte Bircan Bali'nin boşandığını iddia ettiği Buse Varol'un şoke eden konuşması ortaya çıktı..

A+A-

Alişan ve Buse Varol arasındaki boşanma iddiası büyük ses getirdi. Eliz'in doğum gününe davet edilmediğini söyleyen Buse Varol, Alişan ve annesine küstü mü? İkili arasında yaşanan gerilim Söylemezsem Olmaz programına taşındı. Buse Varol, yaptığı açıklama ile kimseye dargın olmadığını belirtti ve saygı duyduğunu iletti. Ancak yaşanan bu olayın etkileri bir süre daha devam edebilir.

mqdefault-1.jpg

Buse Varol Boşanacak mı?

Söylemezsem Olmaz programında Bircan Bali'nin iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Bircan Bali'ye göre Buse Varol boşanmak için ilk adımı attı. Dolayısıyla programda işlenen konu o kadar dikkat çekiciydi ki sosyal medya bu sorunun cevabını merak etti. Buse Varol gerçekten boşanmak istiyor mu?

mqdefault.jpg

Ayrılması Mantıksız

Öte yandan Bircan Bali'ye göre boşanmaları şu an için pek de mantıklı değil. En azından doğum günü partisi neden gösterilerek ayrılmak istenmesi ikilinin çocukları ve geçmişi için güzel bir karar değil. Dolayısıyla Alişan ve Buse Varol'un barışması bekleniyor. Bakalım ikili arasında nasıl bir gelişme yaşanacak?