Ünlü Sunucu Müge Anlı'nın Estetiksiz Hali Ortaya Çıktı!

Ünlü Sunucu Müge Anlı'nın Estetiksiz Hali Ortaya Çıktı!

Müge Anlı'yı uzun zamandır ekranlarda izliyoruz. Ancak hiç estetiksiz halini merak ettiniz mi? Müge Anlı'nın estetik yaptırdığına yönelik iddialara karşılık geçmişteki fotoğrafları ile kıyaslama yaptık. Ünlü sunucunun geçmişteki hali ile şimdiki hali arasındaki farklar ne? Müge Anlı estetik yaptırdı mı?

A+A-

Müge Anlı, yıllardır yapmakta olduğu programlar ile adından söz ettiriyor. Başarılı sunucunun yaptığı işi tüm ciddiyeti ve disiplini ile kavraması nedeniyle halk tarafından takdir edilmekte. Çeşitli cinayet, kaçırılma ve kayıp vakaları karşısında önemli bir mücadele sergileyerek araştırmacı kimliğini ortaya koymuş başarılı bir kadın. Televizyon dünyasına adım attığından bu yana çeşitli programlarda ve kanallarda yer almıştır. Peki Müge Anlı'nın bu süre zarfındaki fiziksel değişimi ne durumdadır? Estetik yaptırdığı iddialarına karşın Müge Anlı'nın geçmişteki ve şimdiki iki fotoğrafına bakacağız.

muge1.jpg

Müge Anlı'nın bugünlere gelmesinde en önemli etkenlerden biri ise Müge Anlı ile Tatlı Sert programı oldu. Yaklaşık 13 senedir devam ettirdiği programda pek çok başarılı sonuç elde edilmesi gözlerden kaçmadı. Vakaların çözümlenmesinde hem kendisi hem de programa çıkardığı yetkin kişilerin yardımı büyük önem taşıyor. Hatta olayların değerlendirilerek psikolojide ne gibi karşılıklara denk geldiğini anlatan doktorlar sayesinde izleyiciler de bilgilenmiş oluyor. Bu tarzda bir program sunarak kendi konseptini yaratmış olan Müge Anlı, bu sıralar rakipleriyle de reyting mücadelesi vermekte. Ancak konsepti ilk çeken isim olarak Müge Anlı'nın yeri çok daha farklı diyebiliriz.

m2.jpg

Müge Anlı Estetik mi Yaptırdı?

Müge Anlı'nın gençlik fotoğrafları ile şu anı kıyasladığımızda aradaki fark rahatlıkla görülmektedir. Estetik yaptırdığı iddialarına karşılık Müge Anlı'nın yüzünde herhangi bir şaşırtıcı değişim bulunmuyor. Belki de tek fark değişen yaşı diyebiliriz. Çünkü Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunmaya başladığı ilk zamanlara dahi bakıldığında herhangi bir estetik yaptırdığı gözükmemektedir. Fiziksel görünümüne olması gerektiği kadar önem vererek estetikle uğraşmamıştır. Bu da kendisinin takdir edilmesinde ayrı bir neden olarak gözükebilir. Çünkü Müge Anlı, işine ve çalışma aşkına verdiği önem sayesinde bugünlere gelmiştir. Halkın sevdiği ve saydığı bir sunucu olarak çalışmalarına devam etmektedir.